«

»

Ve Sportce se dnes hraje o 74 milionů, z toho většina je v bonusu hry. Ve středu hráči trefili oba milionové tahy prvního pořadí

Foto: Sazka

Dnes 19. května můžete ve Sportce hrát o jackpot 74 milionů korun. Největší částka je „zakletá” do bonusu Sportky, kde vězí něco přes 68 milionů korun. Oba tahy prvního pořadí zejí prázdnotou, a to kvůli šťastným trefám ze středy 15. května.

Dnes hra o desítky milionů z bonusu Sportky

Výherní výsledky Sportky mohou padnout i vám. Pokud si však dnes brousíte zuby na desítky milionů, nezbývá než se trefit do superjackpotu Sportky. Na ten potřebujete šest čísel prvního pořadí a sedmé poslední číslo Šance. V superjackpotu Sportky je 74 milionů korun, z toho něco přes 68 milionů je ukryto jen v bonusu. V obou tazích prvního pořadí je shodně 3,8 milionu korun. Za vymetené tahy prvního pořadí může výhra ze středy 15. května. Ten den měli hráči Sportky velké štěstí, když se čísly 6, 7, 20, 22, 44 a 47 trefili do prvního tahu prvního pořadí a do výhry ve výši 38 297 884 Kč (1x) a čísly 16, 20, 24, 30, 37 a 45 do výhry druhého tahu prvního pořadí ve výši 27 354 446 Kč (1x). Výhercům samozřejmě gratulujeme.

Těšit se můžete na Milionové léto Sportky

Už od června můžete ve Sportce hrát o prémiové miliony. Každý pátek se bude hrát o prémii ve výši jednoho milionu korun. Milionové léto začne pátkem 7. června a skončí pátkem 9. srpna. Sazka takhle rozdá dohromady deset milionů korun. Hrát o ně budete moci jen s plným tiketem Sportky za 220 Kč. Vyhraje ten, jehož číslo tiketu nebo internetové sázky bude taženo.

Ohodnoťte post

Napsat komentář

Jméno anebo přezdívka není vyžadována, usnadní však orientaci v komentářích. Pakliže je necháte nevyplněné, budete v komentářích označen(a) jako anonym. Do zprávy nepište email ani nevkládejte jiný odkaz, v opačném případě se váš text zobrazí opožděně až po přečtení a schválení z naší strany.

Přepnout na mobilní verzi
Rolovat nahoru