«

»

Ve Sportce se hraje o 114 milionů a o další garantovaný milion, v Eurojackpotu je pak přes 2,6 miliardy

Foto: Sazka

Také dnes, to je v pátek 16. června, se můžete pokusit o to stát se milionářem, a to ve Sportce i v Eurojackpotu. Ve hře Sportka je docela slušný balík – 114 milionů korun. Z toho přes 83 milionů korun tvoří bonus. V prvním tahu prvního pořadí je přes 25 milionů, v druhém tahu pak přes 29 milionů. I uhodnutí šesti čísel pro první pořadí by tudíž znamenalo mnoho. Co teprve, kdybyste k nim trefili i poslední číslo Šance? Dnes se mimo jiné hraje i o další prémii Sportky, a to o jeden zaručený milion korun. O ten můžete hrát jedině s plným tiketem Sportky. V Eurojackpotu je to pak úplně jiný level štěstí – hrát můžete o 2 643 000 000 Kč!

Milionové léto je v plném proudu

Minulé léto se neslo ve znamení milionové bouře po tom, co se roztrhla mračna nevybraného bonusu Sportky a hráči mohli každé slosování od 29. 6. 2022 hrát o 5 zaručených milionů (s plným tiketem). Toto léto je opět milionové, ovšem ne v rámci hry STOKRÁT MILION, nýbrž díky prémiím. Sazka dala do hry deset milionů navíc – od 2. června do 4. srpna mohou hráči kromě milionů z hlavní hry hrát každý pátek o garantovaný milion. Podmínkou hry je vsazení plného tiketu, který musí být vylosován, aby vám na účtu přistál letní melounek. Ten by byl zaručeně šťavnatý, co? Výherní výsledky Sportky ovšem nemusí být pouze milionové. I pár vyhraných korun potěší, no ne? Hlavní je, že se sázkou nenecháte svázat a sázíte jen, když na to máte, respektive, když se rozhodnete obětovat jen ty drobné, které nebudete postrádat. Jedině pak může hra přinášet adrenalin.

Vyroste Eurojackpot až na tři miliardy?

A hrát je o co také v Eurojackpotu. Miliardy ve hře si však žádají poměrně vyšší sázku, než je tomu u Sportky. Zato se o ně můžete pokusit s jedním sloupečkem za 60 Kč. Ve hře je přes 2,6 miliardy korun, pro kterou potřebujete tipnout 5+2 šťastná čísla.

5/5 - (1 vote)

Napsat komentář

Jméno anebo přezdívka není vyžadována, usnadní však orientaci v komentářích. Pakliže je necháte nevyplněné, budete v komentářích označen(a) jako anonym. Do zprávy nepište email ani nevkládejte jiný odkaz, v opačném případě se váš text zobrazí opožděně až po přečtení a schválení z naší strany.

Přepnout na mobilní verzi
Rolovat nahoru