«

»

Ve Sportce se hraje o 122 milionů. Milionová vánice dnes už počtvrté rozfoukává miliony navíc

Foto: Sazka

Pátek 12. ledna 2024 byl ve Sportce na dlouho posledním dnem, kdy se hrálo o bonus dotýkající se stopadesátimilionové hranice. A protože se do něj nikdo z hráčů netrefil, v neděli 14. ledna už se losovali bonusoví milionáři, kterým miliony navíc přivála Milionová vánice Sportky. Přesně takto se Sazka rozhodla označit doplňkovou hru 100x MILION. Sázkařské napětí spolu se sníženým bonusem maličko povolilo, ale nic to nezměnilo na faktu, že dnes 21. ledna je ve hře 122 milionů korun.

Atraktivní jsou oba tahy prvního pořadí

Výherní výsledky Sportky vás mohou mile zaskočit třeba dnes – v neděli 21. ledna. Že byste si na ně rádi udělali čas? To se vám ani nedivíme. Vždyť vyrostly do výška 122 milionů korun. Tuto částku můžete vyhrát za splnění určitých podmínek. Zaprvé je potřeba do hry vstoupit s plným tiketem Sportky za 220 Kč. Zadruhé je potřeba trefit šest čísel pro první pořadí a poslední číslo Šance pro bonus. Jedině tahle kombinace dává dohromady superjackpot. Ovšem ani pouhá první pořadí nejsou k zahození. V prvním tahu je přes 62,4 milionu korun, v druhém pak 48,2 milionu. Bonus skýtá přes 57,8 milionu a první pořadí Šance něco přes čtyři miliony. I přes rozprsknutí stomilionového bonusu má hra švih. Už jen stačí mít ten správný grif na šťastná čísla.

Milionová vánice nějaký čas potrvá

Na co si budou muset hráči dále zvyknout, je fakt, že nehledě na reálné počasí venku, bude ve Sportce nějakou dobu  chladno. Miliony zde bude hráčům rozfoukávat vánice. Každé slosování (s dneškem ještě 17) se teď bude losovat 5 náhodných milionářů, které určí číslo jejich taženého tiketu nebo internetové sázky.

5/5 - (1 vote)

Napsat komentář

Jméno anebo přezdívka není vyžadována, usnadní však orientaci v komentářích. Pakliže je necháte nevyplněné, budete v komentářích označen(a) jako anonym. Do zprávy nepište email ani nevkládejte jiný odkaz, v opačném případě se váš text zobrazí opožděně až po přečtení a schválení z naší strany.

Přepnout na mobilní verzi
Rolovat nahoru