«

»

Ve Sportce se hraje o 147 milionů, v bonusu je přes 121 milionů. Ježíšek ve Sportce může být opravdu štědrý!

Foto: Sazka

Ještě dvě slosování zbývají do Ježíška – to dnešní středeční s datem 20. prosince,  ve kterém se hraje o 147 milionů korun, a to páteční. Pak už se Sportka losuje v neděli přímo na Štědrý den. Kvůli této sváteční příležitosti bude upravený i čas tohoto slosování. Sázky do Sportky bude na Štědrý den možné uzavřít nejpozději do 13:00 hodin. Výherní výsledky Sportky budou k mání okolo 14:00 hodin odpoledne. Upravené bude i slosování Šťastných 10. Na jeho polední slosování je možné vsadit nejpozději do 12:00 hodin, na to večerní nejpozději do 14:00 hodin. Pak už se můžete naplno věnovat rodině… a třeba to bude s miliony v kapse!

V bonusu je většina jackpotu

Výhra ve Sportce bude stát za to, pokud se vám s prvním pořadí podaří trefit také bonus Sportky, ve kterém je dnes ve středu 20. prosince přes 121 milionů korun. Pro to, abyste trefili superjackpot ve výši 147 milionů, je potřeba vstoupit do hry s plným tiketem Sportky. Také je potřeba správně tipnout šest čísel pro první pořadí a sedmé číslo, kterým je poslední číslo Šance. Naposledy se bonus podařilo trefit hráči 11. srpna, a to ve výši přes 185 milionů korun.

Byla trefeno první pořadí Šance

Minulé slosování – v neděli 17. prosince, se hrálo o tři adventní milionáře. V hlavní hře bral hráč rovný milion z druhého tahu druhého pořadí. Padlo i první pořadí Šance – přes 4,2 milionu pro jediného šťastlivce. Už jen pár desítek milionů chybí k tomu, aby hranice bonusu přerostla ve hru 100 x milion.

5/5 - (1 vote)

Napsat komentář

Jméno anebo přezdívka není vyžadována, usnadní však orientaci v komentářích. Pakliže je necháte nevyplněné, budete v komentářích označen(a) jako anonym. Do zprávy nepište email ani nevkládejte jiný odkaz, v opačném případě se váš text zobrazí opožděně až po přečtení a schválení z naší strany.

Přepnout na mobilní verzi
Rolovat nahoru