«

»

Ve Sportce se hraje o 172 milionů korun. V bonusu je 99 milionů a za rohem je hra o adventní prémie

Foto: Sazka

Dnes 29. listopadu se Sportka v listopadu losuje naposledy a není na tom vůbec špatně. V superjackpotu je 172 milionů, z toho bonus tvoří až 99 milionů korun. Pro něj je však potřeba hrát s plným tiketem a trefit šest čísel pro první pořadí a poslední číslo Šance. Co nevidět na sázkaře dýchne advent a v něm každou neděli adventní prémie.

V prvním pořadí druhého tahu je přes 71 milionů

Když už by výherní výsledky Sportky neměly být maximální, je dobré trefit alespoň první pořadí Sportky, pro které potřebujete 6 výherních čísel. V druhém tahu prvního pořadí je přes 71 milionů korun. Což je opravdu vysoká částka. V bonusu je 99 milionů. První tah je oproti druhému tahu velice skromný – hraje se v něm o 2,2 milionu korun.

Výherní trefy posledních dnů jsou plné naděje na výhru

Všechny výhry, které mají na konci šest nul, umí udělat milionovou radost. Že nemusí jít nutně o superjackpot Sportky, o tom se přesvědčili hráči v posledních dnech. Například v nedělním slosování 26. 11. padla výhra přes 2,3 milionu korun, a to v prvním tahu prvního pořadí. Stalo se tak bezprostředně po slosování 24. 11., kdy v prvním tahu prvního pořadí padlo přes 4,2 milionu korun. Výherní byla i středa 22. listopadu, kdy hráč vybral přes 7,8 milionu korun z prvního pořadí Šance. Přes 13,8 milionu korun hráč Sportky trefil v neděli 19. listopadu. Listopad byl tedy na výhry velice štědrý.

Za chvíli hra o adventní miliony

Někdo o adventu zapaluje svíčku, jiný trefuje miliony. O miliony navíc můžete ve Sportce hrát už od neděle 3. prosince, kdy se losuje první adventní milionář roku 2023. Do hry se dostanete automaticky vsazením plného tiketu za 220 Kč. Vyhrává tažené číslo tiketu nebo číslo internetové sázky.

5/5 - (1 vote)

Napsat komentář

Jméno anebo přezdívka není vyžadována, usnadní však orientaci v komentářích. Pakliže je necháte nevyplněné, budete v komentářích označen(a) jako anonym. Do zprávy nepište email ani nevkládejte jiný odkaz, v opačném případě se váš text zobrazí opožděně až po přečtení a schválení z naší strany.

Přepnout na mobilní verzi
Rolovat nahoru