«

»

Ve Sportce se losuje o 300 milionů! Vsadíte si?

Foto: Sazka.cz

Chcete být sportkovým multimilionářem?

Je to neuvěřitelné, kam až se může jackpot Sportky vyšplhat! Aktuálně je v něm ukryto 283 milionů a 500 tisíc korun. Vezmeme-li ale v úvahu, že získat ho můžete pouze v případě, kdy trefíte 1. pořadí, tedy všech 6 čísel Sportky bez dodatkového, a k tomu ještě uhodnete poslední číslo v Šanci, pak k této sumě musíte připočíst právě předpokládané částky na první místa. Ty jsou pro druhý tah 9,1 milionů a pro první tah dokonce 52,3 milionů.

Kolik se ve Sportce může aktuálně vyhrát?

Příští losování se uskuteční v neděli 23. července. Pakliže některý ze šťastných výherců bude mít na Sportka výsledky kliku ve II. tahu, může získat včetně jackpotu až 292,6 milionů korun. Pokud však jackpot získá k prvnímu místu v I. tahu, čeká ho výhra až 335,8 milionů! A to nemluvíme o doplňkové hře Šance, v níž je momentálně možné získat až 860 000 korun. To jsou ale vzhledem k uvedeným sumám jen drobné. Nyní bude zajímavé sledovat, kdy jackpot Sportky padne a zda ho nakonec získá jen jeden ze sázejících anebo se rozdělí mezi více lidí.

3.8/5 - (5 votes)

Napsat komentář

Jméno anebo přezdívka není vyžadována, usnadní však orientaci v komentářích. Pakliže je necháte nevyplněné, budete v komentářích označen(a) jako anonym. Do zprávy nepište email ani nevkládejte jiný odkaz, v opačném případě se váš text zobrazí opožděně až po přečtení a schválení z naší strany.

Přepnout na mobilní verzi
Rolovat nahoru