«

»

Ve Sportce se rozdávají nové Škody Kodiaq

Foto: Sazka.cz

Vaše šance začíná s plným tiketem Sportky

Sportka od 26. 5. do 7. 7. rozdává fungl nové SUV za více než 700 tisíc korun! Jaké a proč? Jde o nový model Kodiaq Active od značky Škoda. Sazka Sportka celkem rozdá šestnáct aut pro ty, kteří v těchto šesti týdnech vsadí plný tiket Sportky a budou tak automaticky zařazeny do soutěže, kdy při každém losování bude vylosovaný jeden výherce.

A jak vymazlenou káru můžete vyhrát? Modrý Kodiaq Active 1,4 TSI má v sobě zabudovaných sedm airbagů, pohon 4×4, klimatizaci, okna na elektrické ovládání, přední mlhové světlomety, zpětná zrcátka s elektrickým vyhřívaní a manipulací, dvouzónovou klimatizaci, 8 roproduktorů, bluetooth připojení, infotainment Swing s obrazovkou o velikosti 6 a půl palce a osmnácti palcová kola. Tak neváhejte a běžte si Sportku vsadit ještě dnes!

4.7/5 - (4 votes)

Napsat komentář

Jméno anebo přezdívka není vyžadována, usnadní však orientaci v komentářích. Pakliže je necháte nevyplněné, budete v komentářích označen(a) jako anonym. Do zprávy nepište email ani nevkládejte jiný odkaz, v opačném případě se váš text zobrazí opožděně až po přečtení a schválení z naší strany.

Přepnout na mobilní verzi
Rolovat nahoru