«

»

Ve Sportce se teď hraje o Stokrát 2 miliony! O co jde?

Foto: Sazka.cz

Sportka 100x 2 miliony

Od neděle 20. srpna do neděle 15. října 2017, tedy po dobu 20 slosování, se ve Sportce mimo jiné hraje i o 100x 2 miliony. Pokud chcete mít v této speciální hře šanci na výhru, vsaďte si plný tiket za 220 korun.

Chcete vědět více?

Klikněte na: Sportka výsledky a návod, včetně popisu hry Stokrát 2 miliony

Co je to Stokrát 2 miliony? Tato doplňková hra Sportky se hraje vždy, když bonus Sportky překročí 250 milionů. V tom případě v něm zůstane milionů jen padesát a ostatních 200 se vyčlení a v následujících 20 losováních přerozdělí mezi 100 šťastlivců, u nichž se bude shodovat 18místý kód podaného tiketu Sportky.

Nepleťte si ale bonus sportky se Superjackpotem. Oba spolu toho mají sice hodně společného. Superjackpot Sportky je ale součet právě bonusu a jednoho z 1. míst Sportky (záleží, který je větší, jestli ten v I. anebo ve II. tahu). Jestliže bude Superjackpot například 260 milionů, neznamená to ještě, že bonus, který je jeho součástí, přesáhl 250 milionů.

4.4/5 - (11 votes)

1 ping

  1. Se Sportkou teď můžete vyhrávat 100x 2 miliony navíc! | 777cz.eu

    […] proč Sazka Sportka 100x 2 miliony rozdává? Jde o takzvané rozpuštění Superjackpotu. Ten se totiž skládá ze dvou složek, a […]

Napsat komentář

Jméno anebo přezdívka není vyžadována, usnadní však orientaci v komentářích. Pakliže je necháte nevyplněné, budete v komentářích označen(a) jako anonym. Do zprávy nepište email ani nevkládejte jiný odkaz, v opačném případě se váš text zobrazí opožděně až po přečtení a schválení z naší strany.

Přepnout na mobilní verzi
Rolovat nahoru