«

»

Ve středu 11. října padl Powerball ve výši 1,76 miliardy dolarů (přes 41 miliard korun)

Foto: Pixabay

Stoupající Powerball nenechal americké hráče v klidu, ale teď už si mohou vydechnout. Ve středu 11. října Powerball padl ve výši 1,76 miliardy dolarů. Jedná se o druhou nejvyšší výhru v americké historii. Vítězná byla čísla 22, 24, 40, 52, 64 a červené Powerball číslo 10. A jak byste naložili s výhrou vy, kdybyste v Eurojackpotu trefili miliardy? Je jasné, že s vyzvednutím výhry hráč spěchat nebude. Při takové trefě je důležité, rozmyslet se, co dál. Tak hlavně, aby o své výhře věděl a měl k ní tiket.

V říjnu se někomu v Americe splnil sen

Lístek, který změní život, byl prodán v Midway Market & Liquors ve Frazier Park v Kalifornii, který se nachází 75 mil severně od Los Angeles. Je jisté, že výherce, který je na výhru 1,76 miliardy dolarů docela sám, je teď v sedmém nebo ještě lépe miliardovém nebi. No jen si představte, že by výherní výsledky Eurojackpotu potěšily zrovna vás. Tento rok je to už popáté, co hlavní výhra Powerballu padla. Výherce si může 1,76 miliardy dolarů odnést ve 30 splátkách rozložených do budoucích 29 let, nebo si může nárokovat okamžitou odměnu ve výši 774 milionů dolarů (v přepočtu přes 18 miliard).

Ve Sportce se dnes hraje o 92 milionů

A když už jsme u splněných snů, Sportka vám dnes 18. října může také jeden splnit. Hraje se o 92 milionů korun. Přes 58 milionů tvoří bonus. V neděli 15. října padlo první pořadí (1. tah) ve výši přes 6,8 milionu korun. Stalo se tak už podruhé v krátké době. Ve středu 11. října, když v Americe padl Powerball, padl znovu první tah prvního pořadí a s ním přes 6,9 milionu.

5/5 - (1 vote)

Napsat komentář

Jméno anebo přezdívka není vyžadována, usnadní však orientaci v komentářích. Pakliže je necháte nevyplněné, budete v komentářích označen(a) jako anonym. Do zprávy nepište email ani nevkládejte jiný odkaz, v opačném případě se váš text zobrazí opožděně až po přečtení a schválení z naší strany.

Přepnout na mobilní verzi
Rolovat nahoru