«

»

Ve svazku tiketů měli některé s čtyřdolarovou výhrou a dva s jedním milionem dolarů

Foto: Pixabay

Šťastný pár z Marylandu, který si nepřeje být jmenován, vyhrál 2 miliony dolarů, a to při jediné kontrole asi deseti vsazených tiketů. Výhru si navíc manželé zjistili sami přes kontrolní loterijní terminál. O své vlastní výhře v Eurojackpotu se můžete dozvědět přes sázecí aplikaci.

Co mělo být vtipem, stalo se realitou

Co se sázek do Powerballu týče, nepatří manželé z Marylandu mezi troškaře. Vždy vsadí několik tiketů s různými čísly a pak je najednou kontrolují. Podle nich je to o dost napínavější, než vsadit pouze jeden jediný tiket. Své tikety si navíc v obchodě 7-Eleven na Bestgate Road, kde pravidelně sázejí, kontrolují sami přes samoobslužný loterijní terminál. Když se dozvěděli, že právě jejich obchod prodal dva výherní tikety na 1 milion dolarů, neváhali a pospíchali tam. Sken loterijního terminálu vyhodnotil první jejich losy jako nevýherní, pár dalších bylo s čtyřdolarovou výhrou. Pak jim terminál oznámil, že jsou majiteli tiketu na 1 milion dolarů. Manžele to samozřejmě nadchlo. Protože měli v zásobě ještě další tikety, vtipkovali, že některý další může být milionový. A bylo to tak! A kde si výherní výsledky Eurojackpotu ověřujete vy?

Svou výhru plánují částečně investovat

Nejspíš také vy přemýšlíte, co byste dělali s výhrou v Eurojackpotu. Pár z Marylandu hodlá tu svou částečně investovat. Vzhledem k tomu, že doteď na sázkách manželé nijak nešetřili, nejspíš nebudou mít o finanční prostředky nouzi. Lze také předpokládat, že ani nepřestanou sázet. Když se jim poštěstilo mít v jednom svazku tiketů dva s milionem dolarů, tak proč by na výhru v Powerballu nenarazili znovu?

Ohodnoťte post

Napsat komentář

Jméno anebo přezdívka není vyžadována, usnadní však orientaci v komentářích. Pakliže je necháte nevyplněné, budete v komentářích označen(a) jako anonym. Do zprávy nepište email ani nevkládejte jiný odkaz, v opačném případě se váš text zobrazí opožděně až po přečtení a schválení z naší strany.

Přepnout na mobilní verzi
Rolovat nahoru