«

»

Ve vinárně náhodně koupený stírací los mu zajistil milionové stáří

Foto: Pixabay

Výhra ve Šťastných 10 se může objevit takřka kdykoliv, třeba i těsně předtím, než půjdete do pořád oddalovaného důchodu. Také si na ni děláte pomyšlení? Sedmapadesátiletý muž z Brooklynu už se do důchodu těší nehledě na to, jakou částku bude dostávat. Svou návštěvou vinárny si totiž zajistil milionový boční příjem. Na losu „Strike It Rich!“ setřel hlavní výhru 1 milion dolarů (v přepočtu přes 22 milionů korun).

Ve vinárně ani nevěděli, že prodali los s hlavní cenou

Výhra sedmapadesátiletého Rodneyho Hendersona se poměrně brzy rozkřikla, a to zejména díky loterijní společnosti, která zveřejnila jeho jméno i jeho příběh. Naštěstí pro vás budou výherní výsledky Šťastných 10, ať budou jakkoliv vysoké, vždy anonymní. Každopádně brooklynský výherce svou radost neskrýval. Na účet mu postupně přijde 20 ročních splátek ve výši 30 612 dolarů. A protože taková výhra na stíracím losu je vlastně zázrak, rozhodla se jedna menší brooklynská televizní stanice vinárnu, kde byl los prodán, kontaktovat. Jaké překvapení pro ni bylo, když žádný z obsluhujících o mega výhře ještě nevěděl! Dokonce také majitel vinárny byl z informace v šoku. Podle něj mu ani po dvou týdnech od výhry do schránky nic nepřišlo. A tak doufá, že se loterijní společnost brzy ozve i jemu. Coby prodejce výherního losu totiž má určitě nárok na odměnu. Ostatně už i do té doby může nějakým způsobem těžit z výhry. Řekne to co nejvíce lidem a bude je lákat k nákupu u něj,  jakožto ve šťastném obchodě, kde se dějí zázraky, respektive se v něm prodávají milionové losy.

Majitel obchodu výherci neskrývaně závidí

A protože byl majitel podroben dalšímu výslechu reportérky, bez okolků v něm přiznal, že výherci od srdce závidí. Aby ne! Kdo by nezáviděl takovou výhru v loterii? A co vy? Záviděli byste výhru ve Šťastných 10 svému kolegovi, bratrovi nebo kamarádce?

5/5 - (1 vote)

1 komentář

  1. Ho.., ho.. zlatá rybko

    Škoda že vyhrávají jen v Americe. Tady sázím cca 40 let a vyhrál jsem kulový. Poslední dobou jsou vždy čísla vedle a zrovna když nevsadím, tak vyjdou. Je to moc,moc divné. Sázím šťastných deset. Asi se přestěhuji do USA. Tady mi to přijde jen tahání peněz z lidí a až je v Jackpotu moře peněz, vyhraje to podle mého nějaký kámoš Sazky. Je to jen můj názor že uzávěrka losování je 2 hodiny před losováním. Kvůli čemu asi? Aby počítač vyhodnotil co nejmenší výplatu sázek a společnost co nejvíce vydělala. O losech už nemluvím vůbec. Nikdy jsem od nikoho a hlavně od Sazky neslyšel že někdo vyhrál třeba hlavní cenu 5000000 Kč.

Napsat komentář

Jméno anebo přezdívka není vyžadována, usnadní však orientaci v komentářích. Pakliže je necháte nevyplněné, budete v komentářích označen(a) jako anonym. Do zprávy nepište email ani nevkládejte jiný odkaz, v opačném případě se váš text zobrazí opožděně až po přečtení a schválení z naší strany.

Přepnout na mobilní verzi
Rolovat nahoru