«

»

Ve výhru v loterii uvěřila až v okamžiku, když o ní řekla svým sestrám

Foto: Pixabay

Co byste říkali představě, že vyhrajete hlavní cenu loterie Extra Renta? Pohádková, viďte! Svou pohádku teď žije jednapadesátiletá pečovatelka Joanne Jobsonová z Hartlepoolu, která vyhrála hlavní cenu Set For Life – 10 000 liber měsíčně po dobu 30 let. Neuvěřitelnou zprávu zjistila po noční směně a dlouho jí nemohla uvěřit.

Výhru procestuje

Jaké by bylo, kdyby vás nějakou dobu živily a rozmazlovaly výherní výsledky Extra Renty, to si lze jen představovat (alespoň do doby, než opravdu vyhrajete). S rentou má co do činění pravidelná hráčka Joanne Jobsonová, která už 17 let pečuje o děti s postižením. Když jednoho rána po noční směně nahlédla do svého emailu, byla vyzvána, ať zkontroluje svou sázkařskou aplikaci kvůli výhře. Čekala obvyklých pár drobných. Jaké to bylo překvapení, když zjistila, že vyhrála hlavní cenu. Na účet jí bude chodit v přepočtu téměř 300 000 korun každý měsíc po dobu 30 let. Tomu my říkáme výplata. Zda-li bude pokračovat v práci ošetřovatelky, to Joanne neprozradila. Čím si je ale jistá, tak faktem, že svou výhru procestuje. Má v plánu podívat se do všech koutů světa.

Díky výhře poletí na vystoupení skupiny Abba vrtulníkem

Výhra v Extra Rentě může splnit vaše sny všech rozměrů. Joanne nemohla výhře dlouho uvěřit. Stalo se tak až v okamžiku, když o ní řekla svým dvěma sestrám. Právě je chce vzít na vystoupení jejich oblíbené skupiny Abba, které se uskuteční v Londýně. Díky výhře v loterii na něj může dorazit ve velkém stylu. Plánuje pronajmout vrtulník a společně se sestrami se předtím proletět nad Londýnem. O výhře řekla také v práci, kde bylo ten den pořádně živo. Jedly se chlebíčky a zákusky a po práci na všechny čekal přípitek. I takhle mohou vypadat vaše první dny s výhrou v loterii.

Ohodnoťte post

Napsat komentář

Jméno anebo přezdívka není vyžadována, usnadní však orientaci v komentářích. Pakliže je necháte nevyplněné, budete v komentářích označen(a) jako anonym. Do zprávy nepište email ani nevkládejte jiný odkaz, v opačném případě se váš text zobrazí opožděně až po přečtení a schválení z naší strany.

Přepnout na mobilní verzi
Rolovat nahoru