«

»

Velký pátek přinesl výhru prvního pořadí přes 6,3 milionu. Dnes se hraje o 54 milionů a v Šanci je přes 8,5 milionu

Foto: Sazka

Dnes 31. března se ve Sportce hraje o superjackpot 54 milionů korun. V Šanci je dokonce přes 8,5 milionu. To vše spolu s informací, že se v pátek podařilo hráči trefit milionové první pořadí, ke vsazení rozhodně láká.

Milionová výhra na Velký pátek podpořila staré pověsti

Podle pověr se na Velký pátek otevírají skály s poklady. Výherce prvního tahu prvního pořadí z pátku 29. března tomu může věřit. Svými šťastnými čísly 3, 4, 21, 22, 42 a 47 rozloupnul ne skálu, nýbrž trezor Sportky, respektive její první pořadí. Nárokovat si může částku 6 394 680 Kč před zdaněním. Kdyby ke kombinaci čísel přidal i poslední číslo Šance, jímž bylo v pátek číslo 9, mohl by si dělat zálusk i na nemalý bonus, který k dnešnímu dni dosahuje téměř 28 milionů. Dnes se hraje o 54 milionů a zajímavé je první pořadí Šance. V něm se nahromadilo přes 8,5 milionu korun.

Už v dubnu se bude hrát o jarní prémii

Výherní výsledky Sportky mohou být všelijaké. Třeba budou mít podobu prémie, o kterou se ve Sportce bude hrát už 12. dubna. Do té doby si budete muset vystačit s běžným slosováním. I v tom však můžete trefit miliony. Ve hře je bonus přes 28 milionů, k tomu nějaké miliony prvních tahů hlavní hry a také první pořadí Šance stojí za to. Zároveň se dnes jedná o poslední březnový den. Pamatujete, že právě před rokem 31. března hráč Sazky trefil první pořadí Eurojackpotu? Bylo v něm téměř 235 milionů. O takové částce se vám prozatím ve Sportce může jenom zdát. Tak vysoko Sportka v poslední době nestoupá i proto, že byla snížena hranice, do které je bonusu umožněno růst. Zatímco dříve mohl růst až do 250 milionů, dnes je to možné pouze do 150 milionů. Při netrefení bonusu se pak 100 milionů pošle do doplňkové hry, zatímco 50 milionů v bonusu získává.

Ohodnoťte post

Napsat komentář

Jméno anebo přezdívka není vyžadována, usnadní však orientaci v komentářích. Pakliže je necháte nevyplněné, budete v komentářích označen(a) jako anonym. Do zprávy nepište email ani nevkládejte jiný odkaz, v opačném případě se váš text zobrazí opožděně až po přečtení a schválení z naší strany.

Přepnout na mobilní verzi
Rolovat nahoru