«

»

Vítěz Powerballu Edwin Castro už nakupuje nemovitosti. Jedna je jen kousek od benzínky, ve které ke jmění přišel

Foto: Pixabay

Psal se 8. listopad 2022 a třicetiletému Edwinovi Castrovi z kalifornské Altadeny se dočista změnil život. Trefil totiž rekordní jackpot Powerballu ve výši 2,04 miliardy dolarů. Svou výhru si vyzvedl asi o tři měsíce později a zvolil jednorázovou výplatu ve výši necelé miliardy dolarů. Teď je vidět, že už své peníze roztáčí v nemovitostech. Ani vy byste nejspíš po tučné výhře v Eurojackpotu neseděli se založenýma rukama.

Je to už jeho druhá nemovitost v Kalifornii

Ani výherní výsledky Eurojackpotu vám nedovolí utrácet tolik, jako za svá sídla utrácí Edwin Castro. Na jeho účtu díky výhře v loterii přistála po odečtu všech poplatků téměř miliarda dolarů. A to už je částka, která vám kompletně překope život. Edwinovi je teprve třicet a už může balit dívky na svá luxusní sídla. Celkem nedávno koupil vilu za 4 miliony dolarů (v přepočtu přes 85 milionů korun). Toto sídlo má několik ložnic a několik koupelen, vlastní kino, posilovnu, bazén se slanou vodou, rybník, sad s olivovníky… zkrátka vše, co si jen miliardář může přát. Zároveň se nachází na pro výherce velice symbolickém místě – nedaleko benzínky v Altadeně, kde si svůj výherní tiket do Powerballu mladík koupil. Sídlo za 4 miliony dolarů však není jeho první ani nejdražší nemovitostí.

Zatím skupuje sídla jen v Kalifornii

Také jeho druhé sídlo se nachází v Kalifornii. Nejspíš aby to neměl mezi svými vilami moc daleko. Což je ale nepodstatné, když si klidně může koupit i vrtulník a zaplatit si vlastního pilota. Nicméně i jeho první koupě se nachází v Kalifornii. Za svou první vilu však dal mnohem více, a to přes 25 milionů dolarů (hodně přes půl miliardy korun). Když vám ale na účtu leží přes 21 miliard, co je miliardy půlka, že? Edwinovi samozřejmě gratulujeme a přejeme si vyhrát alespoň maximálně možný třímiliardový Eurojackpot!

5/5 - (1 vote)

Napsat komentář

Jméno anebo přezdívka není vyžadována, usnadní však orientaci v komentářích. Pakliže je necháte nevyplněné, budete v komentářích označen(a) jako anonym. Do zprávy nepište email ani nevkládejte jiný odkaz, v opačném případě se váš text zobrazí opožděně až po přečtení a schválení z naší strany.

Přepnout na mobilní verzi
Rolovat nahoru