«

»

Výherce Powerballu Edwin Castro nakupuje ve velkém. Za luxusní nemovitosti utratil už 76 milionů dolarů!

Foto: Pixabay

Výhra v Eurojackpotu, pokud by byla dostatečně vysoká, by z vás rázem mohla udělat majitele hned několika luxusních nemovitostí. Jaké to je přejít od bydlení v pronájmu do vlastnictví luxusních sídel, ví nedávný vítěz Powerballu Edwin Castro své. Ten koupil už třetí luxusní nemovitost a celkem tedy vlastní tři vily za 76 milionů dolarů (v přepočtu 1,7 miliardy korun).

Edwin Castro pod palbou kritiky finančních odborníků

Možná si řeknete, že mít na účtu 2,2 miliardy dolarů, tak se nákupy za nějakých 76 milionů dolarů v rozpočtu lehce ztratí. Třeba vám takové rozšoupnutí dopřeje výhra v Eurojackpotu. Nicméně ani výherce nejvyšší powerballové výhry v historii nezůstane ušetřen. Podle finančních expertů jsou totiž nákupy Edwina Castra strašné. Ušetřen nezůstal ani co se týče způsobu výplaty výhry, pro který se rozhodl. Finančníci totiž jednoznačně doporučují anuitní platby, které vás ušetří od rychlého utrácení a zajistí vás na delší dobu. Nutno podotknout, že Edwin Castro není ani zdaleka jediným výhercem v amerických loteriích, kteří se rozhodli pro okamžité vyplacení.

Ve které ze svých vil Castro bydlí nejčastěji?

Výherní výsledky Eurojackpotu vám umožní být majitelem až několika luxusních adres. Podobné to má i Castro, který si jako první koupil prosklenou vilu na vrcholu Hollywood Hills za 25,5 milionu dolarů. Tato vila má mimo jiné pět ložnic, sedm koupelen, nekonečný bazén, vinný sklípek, bar, fitness studio a další vymoženosti.

Jako druhou v pořadí koupil vilu ve svém rodném městě Altadeně v Kalifornii. Za toto sídlo dal v uvozovkách jen 4 miliony dolarů (necelých 92 milionů). Tato vila má opět nespočet pokojů a je vedená v japonském stylu. Říká se, že ji Castro koupil ze symbolického důvodu, protože se nachází v bezprostřední blízkosti benzínové stanice, ve které Castro koupil svoji vstupenku do pohádkového života miliardáře.

Za svou dosud třetí vilu dal Castro největší balík peněz, a to 47 milionů dolarů. Nachází se v Bel Air, má nekonečný bazén, sedm ložnic a až 11 koupelen. Tato vila má svou vlastní degustační místnost šampaňského, domácí kino, zavěšený skleněný chodník a mnoho dalšího.

 

5/5 - (1 vote)

Napsat komentář

Jméno anebo přezdívka není vyžadována, usnadní však orientaci v komentářích. Pakliže je necháte nevyplněné, budete v komentářích označen(a) jako anonym. Do zprávy nepište email ani nevkládejte jiný odkaz, v opačném případě se váš text zobrazí opožděně až po přečtení a schválení z naší strany.

Přepnout na mobilní verzi
Rolovat nahoru