«

»

Výherkyně 1,4 milionu dolarů v loterii LOTTO prozradila svůj maminkovský trik na výhru

Foto: Pixabay

Také při sázení Sportky nebo jiné loterie přemýšlíte nad tím, jak bude vypadat okamžik, ve kterém se dozvíte o své velké výhře? Může vypadat úplně obyčejně. Když se mladá maminka z Illinois vzbudila, aby nakojila své malé miminko, zkontrolovala během toho svou sázkařskou aplikaci. Zjistila, že v loterii LOTTO vyhrála 1,4 milionu dolarů (přes 32 milionů korun). Jak říká, kojení je šťastnou chvilkou pro matku i dítě… tato chvilka však byla o 1,4 milionu dolarů šťastnější.

Při sázení vždy používá data narození svých dětí

Výherní výsledky Sportky vám může přinést datum narození některého člena vaší rodiny. Vůbec nejčastěji se používají data dětí – jejich narození bylo šťastným okamžikem. Právě tento šťastný okamžik pak může přinést další štěstí. Alespoň mladé mamince z Ameriky se toto vyplatilo. Svému muži však záměrně neřekla, které konkrétní datum jim přineslo výhru. Děti mají dvě a nerada by, aby bylo jedno kvůli výhře v loterii zvýhodňováno. Maminka, která je doma s dětmi, rozhodně ví, na co výhru použije. Je to sen mnoha maminek, které se poté, co jejich dětí maličko povyrostou, chystají  do práce. Tahle maminka do práce už v tomto životě nemusí. Úplně stačí, když svou výhru dobře investuje.

Sázení dat narození je časté, ale odborníci jej nedoporučují

Také pro výhru ve Sportce posíláte datum svého narození nebo datum narození vašich členů rodiny? Ačkoliv se to může jevit jako šťastné a taktické a hodně lidí by rádo věřilo tomu, že právě tohle datum jim zaplatí všechny účty, odborníci to nedoporučují. Obecně nedoporučují sázení oblíbených čísel. Proč? Dělá to tak hodně lidí a hrozí riziko, že pokud se nějaké výhry v loterii vůbec dočkáte, budete se o ni muset dělit. Otázkou je, jestli není lepší mít alespoň část výhry než vůbec žádnou. Takovými neoblíbenými čísly jsou čísla jdoucí po sobě. Sázení takových čísel sice pravděpodobnost výhry nezvýší, ale opět předejdete tomu, že svůj případný výherní koláč budete muset krájet.

Ohodnoťte post

Napsat komentář

Jméno anebo přezdívka není vyžadována, usnadní však orientaci v komentářích. Pakliže je necháte nevyplněné, budete v komentářích označen(a) jako anonym. Do zprávy nepište email ani nevkládejte jiný odkaz, v opačném případě se váš text zobrazí opožděně až po přečtení a schválení z naší strany.

Přepnout na mobilní verzi
Rolovat nahoru