«

»

Výherkyně jednoho milionu liber z EuroMillions může tento balík peněz na svém účtu hýčkat jen díky intenzivnímu nutkání vsadit si, které vyslyšela

Foto: Pixabay

Také vás v poslední době trápí svědění levé ruky? No jen aby tohle nebylo znamení pro sázku do Sportky. Ceri Ann Roscoe-Roberts z Anglie měla na začátku letošního listopadu zvláštní, velmi silné a intenzivní nutkání vsadit si do hry EuroMillions. Bála se toto znamení nevyslyšet, a tak ihned sáhla po mobilním telefonu a vsadila si online. Pouhých 24 hodin poté mohla s manželem oslavovat vynikající fakt, že se stali milionáři. V loterii EuroMillions 3. listopadu trefila výhru 1 milion liber (v přepočtu 28 milionů korun).

Výherní čísla kontrolovali hned dvakrát

Výherní výsledky Sportky mohou i vám zajistit velmi příjemné probuzení. O to se v případě Ceri Ann postarala výhra v loterii EuroMillions ve výši 1 milion liber. To je dost na vše, co jste si přáli a co si přát můžete. Když Ann otevřela loterijní aplikaci, byli s manželem ještě v posteli. „Jsme milionáři!” vykřikla Ann na svého manžela, kterého tímto křikem vzbudila. Ten ještě rozespalý výherní čísla kontroloval minimálně dvakrát, aby se přesvědčil, že má jeho žena pravdu. Bylo to neskutečné ráno. Ráno, na které asi nikdy nezapomenou.

Rozmýšleli se, jestli mají dostatek prostoru na to, aby si pořídili nový psí přírůstek do rodiny….

Výhra ve Sportce vám také umožní pořídit si třeba štěně. A nejen to, postavit můžete svou vlastní zoologickou zahradu. Ann, která se živí jako manažerka v jednom pečovatelském domě a její manžel, který řídí profesionální golfový klub, mají mnohem skromnější přání. Díky výhře si bez obav mohou pořídit nový psí přírůstek do rodiny, a to štěně kokršpaněla, které už měli nějakou dobu vyhlédnuté. Doma už mají dva labradory, a tak před výhrou logicky uvažovali, zda je pořízení dalšího zvířete dobrý nápad. Díky výhře si teď mohou koupit nový prostorný dům a v něm budou mít extra pokoj pro své psí miláčky. Ani jeden z nich nehodlá přestat pracovat. Svou práci oba milují a díky výhře ji teď opravdu mohou dělat ne pro výdělek, ale pro radost.

5/5 - (1 vote)

Napsat komentář

Jméno anebo přezdívka není vyžadována, usnadní však orientaci v komentářích. Pakliže je necháte nevyplněné, budete v komentářích označen(a) jako anonym. Do zprávy nepište email ani nevkládejte jiný odkaz, v opačném případě se váš text zobrazí opožděně až po přečtení a schválení z naší strany.

Přepnout na mobilní verzi
Rolovat nahoru