«

»

Výherní los podepsal a uschoval do ponožky

Foto: Pixabay

Už jste přemýšleli nad tím, co uděláte s tiketem, až trefíte výhru ve Šťastných 10? Kam ho uschováte do doby prokázání výhry? Podle Matta Hardinga, který nedávno na losu setřel výhru 500 tisíc liber,  je tím nejlepším místem ponožka! Právě tam svůj výherní los uschoval po tom, co ho ohledně reality pohádkové výhry musel ujistit náhodný kolemjdoucí i jeho vlastní šéf. Až tehdy, když byly peníze v bezpečí na bankovním účtu, mohl začít přemýšlet, co s nimi podnikne.

Když svému příteli oznamoval výhru, byl bílý jako stěna

Výherní výsledky Šťastných 10 s vámi mohou pořádně zacloumat. O to víc, pokud půjde o výhru v řádu desítek milionů. A takovou trefil pravidelný sázkař Matthew Harding z Nottinghamu. Jednoho dne seškrábal los, který rozhodně nebyl jeho prvním a odhalil v něm výhru 500 tisíc liber (to je v přepočtu 13,8 milionu korun). Nemohl tomu uvěřit, a protože zrovna nikoho jiného po ruce neměl, zastavil náhodného kolemjdoucího, aby se ho zeptal, jestli opravdu vidí dobře. Ani jeho potvrzení mu ale nestačilo, a proto s losem přispěchal i ke svému šéfovi. Tou dobou byl zrovna na cestě do práce. Když mu i ten výhru potvrdil a zároveň k ní gratuloval, mohl svůj los schovat do ponožky. Právě o ponožce usoudil, že bude tím nejlepším místem pro úschovu losu do té doby, než o výhře řekne doma. O pár hodin později k tomu měl příležitost. Když o výhře říkal svému dlouhodobému partnerovi Johnovi, byl bílý jako stěna. Oba pak museli výhru ještě hodně dlouho rozdýchávat.

Dali si čas popřemýšlet, jak s miliony naloží

Po výhře ve Šťastných 10 možná budete mít tendence jednat zbrkle. To ale není zapotřebí. Hlavní je prokázat výhru a nechat si ji poslat na své účty. Pak je nejlepší dát si odstup. Přesně to doporučují Matt s Johnem, kteří se po výhře vydali na dlouhou dovolenou. Tam měli prostor o výhře přemýšlet v širším měřítku. Hned měli jasno v tom, že splatí svou hypotéku, vezmou se a za zbytek možná koupí nemovitost v zahraničí. No není úžasné řešit něco takového?!

5/5 - (1 vote)

Napsat komentář

Jméno anebo přezdívka není vyžadována, usnadní však orientaci v komentářích. Pakliže je necháte nevyplněné, budete v komentářích označen(a) jako anonym. Do zprávy nepište email ani nevkládejte jiný odkaz, v opačném případě se váš text zobrazí opožděně až po přečtení a schválení z naší strany.

Přepnout na mobilní verzi
Rolovat nahoru