«

»

Výherní středa ve Sportce – padlo šest i pět milionů v prvních pořadích. Dnes se hraje o 114 milionů korun

Foto: Sazka

Ve Sportce se hráčům ve středu 26. června dařilo. Padly hned dvě výhry prvního pořadí. Dnes v pátek 28. června se hraje o 114 milionů a ve hře je také milion z pravidelných prémiových pátků.

V bonusu Sportky se ukrývá přes 105 milionů

Výherní výsledky Sportky ukrývají velké bohatství. K dnešku 28. června je v superjackpotu 114 milionů korun, z toho přes 105 milionů je ukryto jen v bonusu. Ale trefit superjackpot není jen tak. Je pro něj potřeba uhodnout šest čísel pro první pořadí a k tomu poslední číslo Šance pro bonus. Jenže to pořád není všechno. Abyste o superjackpot mohli vůbec hrát, je potřeba jít do hry s plným tiketem Sportky za 220 Kč. Plný tiket není zárukou pro trefu superjackpotu, určitě ale zvyšuje pravděpodobnost výhry. Tu, ačkoliv je velmi nízká, pokořili hráči ve středu 26. června. V prvním tahu prvního pořadí padlo něco málo přes 6 milionů korun. Byla pro to potřeba čísla 2, 5, 9, 24, 31 a 47. V prvním pořadí Šance pak padla výhra přes 5,2 milionu korun. Oběma výhercům gratulujeme.

Hra o další milion v rámci milionových pátků

Výhra ve Sportce se může přihodit i tak, že váš tiket bude vylosovaný v rámci doplňkové hry Milionové léto. Každý pátek od 7. 6. až do 9. 8. se hraje o rovný jeden milion korun. Třeba ten dnešní milion přistane na vašem účtu.

Ohodnoťte post

Napsat komentář

Jméno anebo přezdívka není vyžadována, usnadní však orientaci v komentářích. Pakliže je necháte nevyplněné, budete v komentářích označen(a) jako anonym. Do zprávy nepište email ani nevkládejte jiný odkaz, v opačném případě se váš text zobrazí opožděně až po přečtení a schválení z naší strany.

Přepnout na mobilní verzi
Rolovat nahoru