«

»

Výherní tiket loterie Mega Millions v hodnotě 2,9 milionu dolarů nejspíš propadl

Foto: Pixabay

Neskutečné neštěstí ve štěstí zažívá ten, jež si 12. prosince 2023 v Los Angeles na čerpací stanici SK na 11280 National Boulevard vsadil tiket do Mega Millions s čísly 8, 23, 44, 45 a 53 a Mega Ball číslem 3. Výhra činila 2 941 708 dolarů (dnes zhruba 65 milionů). Na vyzvednutí výhry měl výherce 180 dní od šťastného slosování… a on takhle dlouhou dobu nevyužil. Že by doba byla tak uspěchaná, že si člověk ani nestihne vyzvednout výhru v loterii? Že to by se vám s výhrou ve Sportce nestalo?

Možnost vyzvednutí výhry vypršela v pátek 7. června v 17:00 hodin

Neskutečným smolařem je ten, který nejspíš ztratil tiket Mega Millions z 12. prosince 2023. Nešlo totiž o žádné drobné. Někdo z Los Angeles měl možnost získat přes 2,9 milionu dolarů. Měl na to 180 dní od data slosování. Posledním dnem byl pátek 7. června, a to do 17:00 hodin. Zatím to vypadá tak, že výherce svou šanci nevyužil. Jen těžko si lze představit, že by někdo takto šprýmoval a na vyzvednutí výhry čekal do poslední minuty. To by byl opravdu hazard a možná zbytečný risk? S větší pravděpodobností se stalo, že dotyčný tiket ztratil. A to je teda milionová smůla. No jen si představte, že takhle přijdete o výherní výsledky Sportky!

Loterie vyzývala hráče k vyzvednutí výhry

Možná se i vám povede, že vyhrajete v loterii. Možná pak budete i podobným smolařem, že svou výhru zapomenete vyzvednout. Na vyzvednutí výhry v loterii Sportka máte až 365 dní! Loterie Mega Millions hráče vyzývala, aby si ověřili své tikety. Ale nejspíš marně. Cenou útěchy pro toho, kdo byl výhře blízko, může být fakt, že nevyzvednutá výhra půjde do veřejných škol v Kalifornii.

Ohodnoťte post

Napsat komentář

Jméno anebo přezdívka není vyžadována, usnadní však orientaci v komentářích. Pakliže je necháte nevyplněné, budete v komentářích označen(a) jako anonym. Do zprávy nepište email ani nevkládejte jiný odkaz, v opačném případě se váš text zobrazí opožděně až po přečtení a schválení z naší strany.

Přepnout na mobilní verzi
Rolovat nahoru