«

»

Výherní tiket mu byl málem odcizen, loterijní společnosti se ale podařilo vrátit ho právoplatnému majiteli

Foto: Pixabay

Výhra ve Sportce není automatická a může se stát cokoliv. Zvlášť při sázení papírových tiketů hrozí, že je ztratíte a s nimi i nárok na vyplacení výhry. Něco podobného se stalo i mechanikovi z Massachusetts Paulovi Littleovi, který výherní tiket zapomněl na pokladně. Třiadvacetiletá prodavačka Carly Nunes se pak pokusila o přivlastnění tiketu. Její zdánlivě propracovaný plán měl však trhliny.

Výhra 3 miliony dolarů v Mega Millions mu málem propadla

Výherní výsledky Sportky je potřeba střežit jako oko v hlavě, a to i v případě, když se jako výherní vůbec netváří. Své o tom ví mechanik Paul Little, který pravidelně sázel do Mega Millions. Jednou však svůj vsazený tiket na pokladně zapomněl a prodavačku na něj upozornil až další zákazník. Ta si vsazený tiket strčila do kapsy, aniž by vyběhla ven a na muže volala. Musela vědět, kdo ho tam nechal. A právě tento okamžik byl rozhodující v boji o výherní tiket. Jak se totiž ukázalo, tiket byl výherní. Ještě ten večer byla tažena výherní čísla, která by Paulovi vynesla 3 miliony dolarů (přes 63 milionů korun). Jenže výherní tiket byl tou dobou u nesprávné osoby, která začala vymýšlet plán, jak si čísla z tiketu přivlastnit. Nejspíš soudila, že se Paul bude tiketu domáhat, a tak přišla do kanceláře loterijní společnosti s příběhem, že svůj tiket omylem položila na rozpálenou dýmku. Už pouhý ohořelý tiket byl komisařům divný. Po tom, co se na loterijní společnost obrátil také Paul Little, se rozjelo velké pátrání. V něm pomohla především videa, která ukazovala, že si výherní tiket koupil právě Paul Little, stejně tak i svědectví jiného zákazníka v obchodě, který dosvědčil, že nějaký zapomenutý tiket na pokladně tou dobou našel.

Paul prodavačce přeje hodně štěstí

Myslíte, že podobné pátrání by se rozjelo i v případě vašeho ztraceného tiketu Sportky? To nejspíš ne. I proto je lepší sázet přes svůj hráčský účet, ze kterého vám sázku nikdo neukradne. Paul, který se teď už může těšit z velké výhry, kterou mimo jiné plánuje umořit svou hypotéku, kupodivu prodavačce nepřeje nic zlého. Uvědomuje si prý, že se ocitla v mladém věku na náročné životní křižovatce a vybrala si špatnou cestu.

5/5 - (1 vote)

Napsat komentář

Jméno anebo přezdívka není vyžadována, usnadní však orientaci v komentářích. Pakliže je necháte nevyplněné, budete v komentářích označen(a) jako anonym. Do zprávy nepište email ani nevkládejte jiný odkaz, v opačném případě se váš text zobrazí opožděně až po přečtení a schválení z naší strany.

Přepnout na mobilní verzi
Rolovat nahoru