«

»

Výhra v EuroMillions jí umožní navštívit Japonsko

Foto: Pixabay

Sally-Ann (55) z Cambridge patří k těm sázkařům, kteří sice sází pravidelně, ale na výhře úplně nevisí, respektive v ni příliš nevěří. I proto Sally-Ann nezkontrolovala svůj tiket hned po vsazení. Na svůj výherní okamžik čekala o několik týdnů déle. A jak to máte s tikety do Eurojackpotu vy?

Tiket za ni zkontroloval kolega

Výhra v Eurojackpotu se na vás může usmát dvakrát týdně, pokud sázíte pravidelně. Na Sally-Ann se usmála při slosování 2. prosince 2022. Svůj tiket však zkontrolovala až o několik týdnů později, a to ještě ne osobně. O kontrolu požádala svého dlouholetého kolegu z práce, který jí čísla naskenoval do aplikace. „Měla bys zavolat do loterijní společnosti”, řekl jí s tím, že jde asi o větší výhru. To Sally-Ann nakoplo k činnosti. Ihned žhavila linku, aby se o pár minut později dozvěděla, že vyhrála přes 838 tisíc liber (v přepočtu přes 22 milionů korun). Paní z loterie jí také poradila, aby okamžitě podepsala svůj výherní tiket a co nejdříve se s ním pro výhru dostavila. Asi už několikrát byla svědkem toho, jak lidé svůj výherní tiket ztratili a pak si bez něj výhru nárokovali.

Díky milionům na účtě může procestovat své milované Japonsko

Teprve až výherní výsledky Eurojackpotu vám mohou umožnit poznat vaši oblíbenou zemi. Je to i případ Sally-Ann, která díky milionům na účtu odcestuje na nějaký čas do Japonska. Japonsko totiž miluje už od svého mládí. Finance jí ale nikdy nedovolily se tam podívat. Teď se tam může i zdržet. Když výhru oznamovala svým dospělým dětem, ty jí samozřejmě nevěřily a nějakou dobu trvalo, než je přesvědčila, že to, co říká, je pravda. Návštěva Japonska je samozřejmě jen prvním krokem jejího nového milionářského života. Když vám totiž do klína spadnou miliony, je změna v životě na spadnutí.

5/5 - (1 vote)

Napsat komentář

Jméno anebo přezdívka není vyžadována, usnadní však orientaci v komentářích. Pakliže je necháte nevyplněné, budete v komentářích označen(a) jako anonym. Do zprávy nepište email ani nevkládejte jiný odkaz, v opačném případě se váš text zobrazí opožděně až po přečtení a schválení z naší strany.

Přepnout na mobilní verzi
Rolovat nahoru