«

»

Výhra v EuroMillions podpořila jejich plány stát se pěstouny

Foto: Pixabay

Výhra ve Šťastných 10 opravdu nemusí přijít hned. O tom byl přesvědčený i pár z Worcestershire, který v loterii EuroMillions vyhrál 100 tisíc liber (v přepočtu 2,8 milionu korun). Muž se ženou sázeli celkem pravidelně, ale nikdy nevyhráli více než jen pár liber. To se ale změnilo toto léto, když jim v aplikaci vyskočila gratulace k milionové částce. Oba nevěřili svým očím, ale ihned věděli, na co peníze použijí.

Děti jim vyletěly z hnízda a oni chtějí vyzkoušet pěstounství

Výherní výsledky Šťastných 10 vám umožní životní změnu, na kterou možná před výhrou nemáte dostatek financí. Právě výhra v loterii byla pro manžele Reeceovy jako znamení shůry. Protože jejich děti se už osamostatnily a vyletěly z hnízda, vážně diskutovali nad pěstounstvím. V jejich srdcích totiž pořád bylo dostatek lásky, kterou chtěli věnovat malým dětem bez domova. Zatímco u obou nad tímto rozhodnutím panovala shoda, jediným zádrhelem byly nedostačující finance. Po milionové výhře však už ani toto řešit nemusí. Výhru se rozhodli použít na přestavbu garáže, kde vybudují nové pokojíčky pro případné děti.

V momentě výherních výsledků bylo pár věcí jinak

Výhra ve Šťastných 10 se objeví úplně nečekaně. Je jasné, že každý při sázení doufá, že už to snad tentokrát vyjde. Nicméně každý v duchu spíše počítá s variantou, že to opět nedopadne. Překvapením byla výhra i pro manžele Reeceovy. Nákup a kontrola tiketů pro ně byly vždy rutinou. Tentokrát však byly věci trochu jinak. Kvůli večírkům a akcím kontrolovali tiket o dva dny později než normálně. Samozřejmě výsledkům hned nevěřili a bylo zapotřebí si je ověřit na lince loterijní společnosti. Z výhry mimo jiné plánují přispět i na život svým dospělým dětem a vymyslet nějakou skvělou dovolenou.

5/5 - (1 vote)

Napsat komentář

Jméno anebo přezdívka není vyžadována, usnadní však orientaci v komentářích. Pakliže je necháte nevyplněné, budete v komentářích označen(a) jako anonym. Do zprávy nepište email ani nevkládejte jiný odkaz, v opačném případě se váš text zobrazí opožděně až po přečtení a schválení z naší strany.

Přepnout na mobilní verzi
Rolovat nahoru