«

»

Výhra v loterii jí nejspíš nevychází, a tak se už potřetí pokusila vykrást banku

Foto: Pixabay

Smůlu při sázení Sportky lze vyřešit různě. Třeba na sázení úplně zanevřete nebo si nastavíte nějaké sázky dopředu, abyste na možnou výhru nemuseli pořád tolik myslet. Existuje však ještě další způsob, který vás může přivést když ne k penězům, tak do basy určitě. O peníze si můžete říct u bankovní přepážky, přesně jako to udělala seniorka z amerického státu Missouri. Ta vůbec netroškařila, když si řekla o 13 tisíc dolarů v malých bankovkách (v přepočtu přes čtvrt milionu korun). S lupem však nestačila odjet ani z parkoviště banky.

Zavolané policisty překvapila křehká schránka lupičky

Výherní výsledky Sportky vás mohou donutit dělat psí kusy. Někdy k tomu stačí jen trošku více alkoholu. Své o tom ví seniorka, které se opět nepodařilo s lupem utéct. A to měla zvýšenou šanci. Přivolané policisty totiž překvapilo, že místo otrlého lupiče v kondici budou zatýkat šedivou ženu v letech. Stejně tak neměli tušení, že mají co do činění se zkušenou bankovní lupičkou. Stařenku vzali do vazby a teprve čas ukázal, že o podobný manévr už se žena pokusila v předchozích letech. Poprvé to bylo už v roce 1977, potom v roce 2021 a teď. Přitom u druhého přepadení stařenku napráskal její vlastní syn. Na policii uvedl, že má strach o svou mámu, protože se prý chovala divně a říkala, že jde vykrást banku. Jeho slova se vzápětí potvrdila. Tehdy si žena řekla o mnohem menší balík peněz, a to 3000 dolarů.

Snad si příští lup už rozmyslí

Nějaký los by ostatně stařence vyjít mohl, aby si ušetřila cesty k bankovní přepážce a pak i s tím spojený pobyt za mřížemi. Nebo vy byste odmítli výhru ve Sportce výměnou za to, že už budete sekat dobrotu? Kdo ví ale, jestli stařence nejde spíše o adrenalin s tím spojený. Ovšem i taková výhra v loterii umí pořádně zvednout tlak, nebo ne?

5/5 - (1 vote)

Napsat komentář

Jméno anebo přezdívka není vyžadována, usnadní však orientaci v komentářích. Pakliže je necháte nevyplněné, budete v komentářích označen(a) jako anonym. Do zprávy nepište email ani nevkládejte jiný odkaz, v opačném případě se váš text zobrazí opožděně až po přečtení a schválení z naší strany.

Přepnout na mobilní verzi
Rolovat nahoru