«

»

Výhra v loterii nepřináší vždy jen štěstí

Foto: twitter.com

Stal se boháčem, sbalil kufry a utekl od manželky

Před několika dny vyhráli manželé z Kanady, přesněji jen manžel Maurice Thibeault, v loterii 6 146 722 kanadských dolarů, což v přepočtu činí více než 107 milionů korun. Manželé společně snili, že jednou vyhrají velký balík peněz, budou žít na farmě s rozlehlými pozemky a se sousedy ve velké vzdálenosti od domu a každý si koupí své americké auto.

» »» Sázíte Sportku? Výsledky najdete zde!

Sny se ale rozplynuly, když muž opravdu vyhrál a peníze si nechal pouze pro sebe. Po zjištění výhry si totiž doma jen vypral své oblečení a zmizel i s cestovním pasem. Jeho manželce Denise Robertson přišlo divné, že Maurice pere své oblečení, ale situace, že vyhrál v loterii a chce ji opustit, ji vůbec nenapadla.

Denise se ale rozhodla jeho zmizení a milionovou výhru řešit pomocí soudu, jelikož tvrdí, že polovina peněz patří jí i přesto, že peníze vyhrál její manžel. Její právník už zařídil to, že si Maurice nebude moci nechat výhru vyplatit, dokud nebude řádně prověřena. Muž absolutně ztratil důvěru u své ženy, a tak je dost nepravděpodobné, že se k sobě ještě vrátí a prožijí svůj životní sen.

3.8/5 - (5 votes)

Napsat komentář

Jméno anebo přezdívka není vyžadována, usnadní však orientaci v komentářích. Pakliže je necháte nevyplněné, budete v komentářích označen(a) jako anonym. Do zprávy nepište email ani nevkládejte jiný odkaz, v opačném případě se váš text zobrazí opožděně až po přečtení a schválení z naší strany.

Přepnout na mobilní verzi
Rolovat nahoru