«

»

Vyhrál v loterii, do které si vůbec nevsadil

Foto: Pixabay

Když výhra ve Šťastných 10 konečně padne, určitě ji nebudete ignorovat tak, jako muž z Michiganu ignoroval emaily loterie Second Chance, které se mu snažily sdělit, že vyhrál nemalou sumu peněz. Muž totiž konkrétně do této loterie nikdy nesázel, a proto si myslel, že jde o podvod. Nakonec přece jen výzvu vyslyšel, ani tehdy však emaily neotevřel, nýbrž rovnou zavolal do loterijní společnosti. Svou obezřetností proti podvodníkům by mohl jít příkladem.

Zjistil, že vyhrál bezmála 10 milionů korun

Výherní výsledky Šťastných 10 ve výši 10 milionů korun vůbec nejsou nereálné, protože se v loterii hraje až o 100 milionů. Nereálná však připadala výhra Američanovi, který sází do jiných loterií, ve kterých dosud neměl štěstí. Vůbec přitom netušil, že část peněz z jeho sázek do hlavních loterijních her se překlápí do tak zvané podloterie Druhá Šance. Do této loterie se podle výše vkladů dostáváte automaticky, o čemž Američan neměl ani tušení. Jaké pak pro něj bylo překvapení, když se u loterijního úředníka dozvěděl, že výzvy k vyzvednutí výhry nejsou žádným spamem, nýbrž opravdovou životní trefou. Když to měl takhle potvrzené, proti výhře už nic nenamítal. Kdo by také namítal něco proti výhře v loterii ve výši 10 milionů?

Ačkoliv se jedná o velkou výhru, život mu prý nezmění

Američan, který si nepřál, aby bylo jeho jméno vůbec někde uvedeno a možnost anonymity budete moci využít i po výhře ve Šťastných 10, řekl, že se jeho život příliš nezmění. Část výhry rozdá rodině a tu další pak schová ke svým stávajícím úsporám. Určitě to není tak, že by mu výhra vytrhla trn z paty – třeba, že by se objevila zrovna v době, kdy by měl na účtu poslední stovku. I takové pohádkové příběhy se totiž stávají. Tohle však není tenhle případ.

5/5 - (1 vote)

Napsat komentář

Jméno anebo přezdívka není vyžadována, usnadní však orientaci v komentářích. Pakliže je necháte nevyplněné, budete v komentářích označen(a) jako anonym. Do zprávy nepište email ani nevkládejte jiný odkaz, v opačném případě se váš text zobrazí opožděně až po přečtení a schválení z naší strany.

Přepnout na mobilní verzi
Rolovat nahoru