«

»

Vyhrál ve Sportce 15 miliónů korun, práci ale opustit nechce

Foto: sazka.cz

Za peníze ze Sportky chce splatit veškeré své dluhy a pořídit nový domov

Velká spousta lidí po pohádkové výhře ve Sportce nejprve splatí všechny své dluhy, ať už se jedná o hypotéku anebo jiné menší úvěry, a poté si začnou peníze užívat. Stejně to má i nedávný výherce více než 15,5 miliónů korun z Olomouckého kraje.

Ten Sportku sází už více než 20 let svého života a za tu dobu nevynechal ani jedno jediné slosování. Za tu dobu už mu Sportka výsledky mnohokrát štěstí přinesly, žádná vyhraná částka ale nebyla tak vysoká, jako ta poslední. K té ho přivedl vyplněný plný tiket za 220 korun a jeho vlastní vsazená šťastná čísla. Při kontrole tiketu nejprve nevěřil svým očím, s každou následující kontrolou ale začínal ve výhru věřit. S novinkou, že je z něj díky Sportce milionář, se běžel ihned pochlubit své přítelkyni.

Výherce se s partnerkou rozhodli splatit již zmíněné dluhy, pořídí si nové bydlení a samozřejmě i vlastní osobní automobil. Ačkoliv Sportka šťastlivci přinesla opravdu velké peníze, jež ho mohou přivést k luxusu, tak se nehodlá měnit. Dokonce nechce ani opustit své zaměstnání, které má rád a baví ho. Chce zůstat přesně takový, jako do teď, s tím rozdílem, že už ho nebudou tížit žádné splátky. Naopak se bojí o změnu povah svých přátel, až se dozví, že vyhrál přes 15,5 miliónů korun.

3.6/5 - (5 votes)

Napsat komentář

Jméno anebo přezdívka není vyžadována, usnadní však orientaci v komentářích. Pakliže je necháte nevyplněné, budete v komentářích označen(a) jako anonym. Do zprávy nepište email ani nevkládejte jiný odkaz, v opačném případě se váš text zobrazí opožděně až po přečtení a schválení z naší strany.

Přepnout na mobilní verzi
Rolovat nahoru