«

»

Výhru 1 milion dolarů ze stíracího losu si mohl vyzvednout jen díky své pečlivé a poctivé uklízečce

Foto: Pixabay

Muž jménem Khalil Soussa z Medfordu by měl vyplatit své uklízečce dodatečné prémie za všechny ty roky úklidu. Jen díky ní, její pečlivosti a hlavně poctivosti totiž mohl vyzvednout výhru 1 milion dolarů (v přepočtu 23 milionů korun). Ona totiž našla stírací los, na který on úplně zapomněl. Také se vám vsazené tikety Sportky povalují různě po době a hrozí, že skončí v koši?

Stírací los našla zapadlý mezi nepořádkem, o to větší překvapení bylo, že byl výherní

Stírací los, který našla uklízečka v domě Khalila Soussa zapadlý mezi nepořádkem, si mohla nechat pro sebe. Khalil by nejspíš nikdy nepřišel na to, že byl výherní zrovna jím náhodně koupený los. Stírací losy loterie Money Maker kupuje pravidelně, takřka při každém nákupu. V jejich stírání a kontrole už tak pečlivý ale není. Kdo by mohl čekat, že zrovna v jeho losu se skrývá výhra s pravděpodobností 1 ku 2 268 000? Když mu uklízečka odevzdávala los, nečekal, že by v něm něco seškrábal. Přesto je rád, že si ho od ní vzal. Mohl tehdy udělat jiné gesto, třeba jí říct, aby si ho za úklid nechala jako spropitné. To však neudělal a teď mu na kontě visí miliony. Alespoň ji má z čeho zaplatit. Na tomhle by tedy měla uklízečka trvat. Její plat by měl několikanásobně vyrůst. A jak byste se ke svým zaměstnancům zachovali vy, kdyby vám pomohli odhalit výherní výsledky Sportky?

Výsostně zaplatí uklízečku, pomůže svému kamarádovi a něco dá na charitu

Muž, který vyhrál jen díky pečlivosti a poctivosti své uklízečky má o tom, jak naloží se svou výhrou, jasno. Samozřejmě, že výsostně zaplatí své uklízečce. Na další zapadlé losy by si však měl dát pozor, jinak se nedoplatí. Dále pomůže svému kamarádovi a něco dá na charitu. Nejspíš podobně štědří byste byli po výhře ve Sportce, no ne?

5/5 - (1 vote)

Napsat komentář

Jméno anebo přezdívka není vyžadována, usnadní však orientaci v komentářích. Pakliže je necháte nevyplněné, budete v komentářích označen(a) jako anonym. Do zprávy nepište email ani nevkládejte jiný odkaz, v opačném případě se váš text zobrazí opožděně až po přečtení a schválení z naší strany.

Přepnout na mobilní verzi
Rolovat nahoru