«

»

Výhru v loterii oslavovali tak moc, že v obchodech v jejich okolí došlo výběrové šampaňské

Foto: Pixabay

Len Parsons z Británie vždy patřil k pravidelným sázkařům loterie Thunderball. I přesto, že se mu ve hře spíše nedařilo, věřil, že jednou ten osudový okamžik přijde. Nejspíš si přesně toto říkáte o výhře ve Šťastných 10 nebo jiné loterii, že? Len měl pravdu. Štěstí se na něho usmálo při slosování 16. 12. 2022, kdy vyhrál 500 tisíc liber (téměř 13,5 milionu korun). Oslavy byly tak divoké, že široko daleko kolem Parsonsových nebylo v obchodech k dostání výběrové šampaňské.

Díky výhře v loterii bude život Parsonsových pohodlnější

Len pravidelně sázel a pokaždé věřil, že to vyjde. Nejspíš si i vy ve snaze získat výherní výsledky Šťastných 10 v noci říkáte, že příští ráno už se probudíte jako milionář. A to si říkával také Len. I proto mu jeho manželka Hazel nevěřila, když v osudnou chvíli vtrhl do ložnice a křičel „vyhráli jsme, vyhráli jsme!”. Když pak oba výhru zkontrolovali a přesvědčili se, že je opravdová, skoupili to nejlepší šampaňské z obchodů v okruhu jejich domu. Nečekaná výhra v Thunderballu jim zpříjemní život. Len bude moci být více času doma se svou rodinou a vnoučkem a také se bude naplno věnovat svému koníčku – krajtám. Prý už slyšel o tom, že hadi přinášejí štěstí. Nikdy tomu nepřisuzoval žádnou váhu, až teď s 500 000 liber na svém účtu.

Pojedou do Austrálie za svým synem, a to rovnou první třídou

Výhra ve Šťastných 10 vám umožní nejen cestovat daleko, ale také cestovat mnohem lépe. Len a Hazel Parsonsovi už se díky výhře v loterii chystají za svým synem do Austrálii, ke kterému se kvůli velké vzdálenosti často nedostanou. A rovnou tam prý poletí první třídou. Jak jinak, když jim teď výhra v loterii říká pane.

 

5/5 - (1 vote)

Napsat komentář

Jméno anebo přezdívka není vyžadována, usnadní však orientaci v komentářích. Pakliže je necháte nevyplněné, budete v komentářích označen(a) jako anonym. Do zprávy nepište email ani nevkládejte jiný odkaz, v opačném případě se váš text zobrazí opožděně až po přečtení a schválení z naší strany.

Přepnout na mobilní verzi
Rolovat nahoru