«

»

Výhru ve výši 3,8 milionu liber si nadělili pod stromeček. Krůty zákazníkům rozvážel už jako milionář

Foto: Pixabay

Johny Johnston (45) a jeho partnerka Christina Williams (46) z hrabství Fermanagh slavili Vánoce už asi týden předem. Stalo se tak, když řidiči dodávky Tesco Johnymu pípla v emailu zpráva z jeho loterijní aplikace. V ní se psalo, že jeho tiket byl šťastný.16. prosince 2023 se z Johnyho a Christiny tímto způsobem stali milionáři. V loterii Lotto vyhráli 3,8 milionu liber (v přepočtu zhruba 108 milionů korun). Že k vám výhra v Eurojackpotu před Vánoci nedorazila? Nevadí!

Zrovna byl v jednom kole a email proto otevřel až následující ráno

V osudný okamžik byl Johny Johnston, který už dlouhá léta pracuje jako řidič Tesco dodávky, v jednom kole. Svým zákazníkům rozvážel nákupy, a tak neměl čas kontrolovat svou elektronickou poštu. O emailu, který oznamoval výhru na jeho tiketu, věděl až večer, když si šel s kolegy po dlouhém dni sednout na skleničku. Ani tentokrát jej však neotevřel. Jednoduše si myslel, že vyhrává pár drobných jako obvykle. A jak dlouho budou výherní výsledky Eurojackpotu napínat vás?  K výhernímu emailu se pak znovu dostal až následující ráno, když ještě se svou partnerkou leželi v posteli. Když se přihlásil do své aplikace, vyskočila na něj gratulace k výhře částky vysoké přes 3,8 milionu liber. Této zprávě však nemohli uvěřit, a tak museli pár hodin ještě počkat, aby zavolali do Camelotu. Tam jim výhru potvrdili. Teprve teď se mohlo začít slavit.

K výhře si připili ranní kávou

Jenže protože bylo ráno a Johna čekala odpolední směna, mohli si k velkolepé výhře v loterii připít maximálně šálkem kávy. Vůbec jim to nevadilo. Vždyť na šampaňské bude ještě času dost! Výhru oznámili svým třem téměř dospělým dětem a ihned se společně shodli na první položce na jejich seznamu přání. Bude jí společná dovolená v Karibiku. Kdo by čekal, že Johny a Christina všechny své následující směny odvolali, je na omylu. Johny ještě 23. prosince rozvážel krůty svým zákazníkům a nikdo z nich neměl ponětí, že tento milý chlapík je vlastně milionář!

5/5 - (1 vote)

Napsat komentář

Jméno anebo přezdívka není vyžadována, usnadní však orientaci v komentářích. Pakliže je necháte nevyplněné, budete v komentářích označen(a) jako anonym. Do zprávy nepište email ani nevkládejte jiný odkaz, v opačném případě se váš text zobrazí opožděně až po přečtení a schválení z naší strany.

Přepnout na mobilní verzi
Rolovat nahoru