«

»

Výhry ve Šťastných deset jsou obvykle do 100 000 Kč

Foto: Sazka.cz

Šťastných 10 nabízí za 100 Kč až 20 milionů, vyhrát lze i více

Čím to, že Štastnych deset aktuální výsledky nepřinášejí takové obrovské výhry jako ostatní loterijní hry? Je to dáno faktem, že v této hře se nehraje o žádný jackpot ani nic podobného. Výhry ve Šťastných 10 totiž záleží nejenom na tom, kolik čísel uhodnete, ale také na tom, kolik jich hrajete a zároveň kolik do této hry investujete peněz.

Foto: Sazka.cz

Každá výherní kombinace má svůj koeficient, jímž se násobí vaše sázka. Nejvíce například můžete získat 200násobek vkladu, a to v případě, že si vsadíte na 10 čísel a všech deset jich také uhodnete. To se zaprvé nestává tak často, neboť mnozí vsází na menší počet čísel nebo jich z desíti chytnou jen 9 či méně, a zadruhé tito lidé mohou vsadit například jen za 10 Kč, čímž jim zmíněný násobný koeficient x200 000 přihraje výhru “jen“ 2 miliony korun.

Tak jak uvádí Sazka, nejvíce vysokých výher u Šťastných deset je 100 000 korun. To by odpovídalo sázce 10 Kč na všech 10 čísel, nicméně uhodnutí jen 9 z nich, neboť koeficient je u této trefy 10 000x. Občas můžeme vídat výhry 200 000 Kč nebo 400 000 Kč, což by mohlo znamenat totéž (9 trefených čísel z 10ti), akorát že sázející vsadil za 20 nebo 40 korun. Také je možné, že někdo trefí Královskou hru. Variant je pochopitelně více, lze si totiž vsadit rozmezí na 1 až 10 čísel, šlo jen o objasnění, proč se ve Štastnych deset netočí ve výhrách miliony jako jinde.

4.5/5 - (2 votes)

Napsat komentář

Jméno anebo přezdívka není vyžadována, usnadní však orientaci v komentářích. Pakliže je necháte nevyplněné, budete v komentářích označen(a) jako anonym. Do zprávy nepište email ani nevkládejte jiný odkaz, v opačném případě se váš text zobrazí opožděně až po přečtení a schválení z naší strany.

Přepnout na mobilní verzi
Rolovat nahoru