«

»

Výhry z Účtenkovky: Kdy, kde a jak si je lze vyzvednout?

Foto: 777cz.eu

Peněžní výhry jsou na bankovní účet vypláceny ve třech různých termínech

V neděli 15. dubna proběhlo v pořadí 6. losování státní loterie Účtenkovka, kde se opět rozdalo přes 21 000 cen. Výhry od 100 do 20 000 Kč si lidé mohou buď nechat zaslat na bankovní účet anebo si je mohou osobně vyzvednout v sídle Sazky, a to pouze v Praze – nikde jinde. To je především pro mimopražské hráče nevyhovující, proto je vhodnější nechat si výhry zasílat na účet – popis níže.

Adresa pro osobní výběr výher z Účtenkovky:

  • SAZKA a.s.
    K Žižkovu 851
    Praha 190 93
    Tel: 266 12 12 12

U výher vyšších než 20 tisíc korun je lze vyplatit pouze bezhotovostně. Stejně tak, pokud budete chtít, si můžete zasílat všechny výhry už od 100 Kč. K tomu výherci potřebují mít v účtenkové loterii založený hráčský účet, ze kterého se peníze budou poté odesílat na bankovní účet. Hráčský účet si výherci musí založit do 30 dnů od losování, jenž jim výhru přineslo. Podle data založení hráčského účtu bude hráčům výhra z dubnového slosování odesílána ve dnech 17. dubna, 27. dubna anebo 10. května.

Jak nastavit zasílání výher z Účtenkovky na bankovní účet

V první řadě musíte mít u Účtenkovky vytvořený hráčský účet (přes tlačítko REGISTRACE ÚČTENEK ve vrchní části této stránky a na ní vlevo červené tlačítko REGISTROVAT ÚČET). Pokud už hráčský účet Účtenkovky máte, musíte se do něj přihlásit – poté v levém sloupci rozkliknete Nastavení – dále Vyplácení výherUpravit – zaškrtnete Převodem na účet – vyplníte Číslo účtu – a v poslední řadě kliknete na Uložit změny.

3.3/5 - (3 votes)

Napsat komentář

Jméno anebo přezdívka není vyžadována, usnadní však orientaci v komentářích. Pakliže je necháte nevyplněné, budete v komentářích označen(a) jako anonym. Do zprávy nepište email ani nevkládejte jiný odkaz, v opačném případě se váš text zobrazí opožděně až po přečtení a schválení z naší strany.

Přepnout na mobilní verzi
Rolovat nahoru