«

»

Vystřelila si v dubnu Sportka z hráčů, nebo naopak oni vystříleli miliony z předních pořadí?

Foto: Sazka

Do dubna Sportka vstupovala se superjackpotem 36 milionů (z toho bonus byl přes 14 milionů). S dubnem se Sportka loučila a ve své kasičce měla 55 milionů (z toho bonus byl přes 43 milionů korun). Sportka se v dubnu losovala celkem 13x. V dubnu se o žádnou prémii ve Sportce nehrálo. První pořadí hlavní hry však padlo hned 4x!

Trefa do prvního pořadí na sebe nenechala dlouho čekat

První dubnová hra o Sportka výherní výsledky padla na neděli 2. dubna. Výhry nebyly extra snové, jeden hráč si z druhého tahu druhého pořadí odnesl rovný jeden milion korun. Druhé dubnové slosování 5. dubna bylo o jiných výhrách. Padlo první pořadí (1. tah) a s ním přesně 10 527 752 Kč. Výherní byla čísla 1, 7, 18, 19, 23 a 49. V pátek 7. dubna padl první tah druhého pořadí, ze kterého hráč vybral rovný milion.

Neděle 9. dubna se opět nesla v duchu nižších výher. Padl pouze jeden rovný milion z druhého tahu druhého pořadí a hned slosování na to se hráč znovu trefil do druhého tahu druhého pořadí, kde na něj čekalo přes 540 tisíc korun. I to je výhra, která udělá radost! V pátek 14. dubna hráči opět obsadili příčky druhého výherního pořadí. V prvním jeho tahu padl milion, v druhém tahu pak 287 tisíc korun.

Neděle 16. dubna se ukázala být výherní pro sázkaře, který se trefil do prvního pořadí Šance, kde se nasbíralo slušných 1 424 440 Kč. Výhry padala i v druhém pořadí hlavní hry Sportky. V prvním tahu přes 246 tisíc korun, a to hned 3x, v druhém tahu pak přes 738 tisíc korun.

Mega výherní středa ve Sportce

Středeční slosování 19. dubna bylo mega výherní. Hráči brali výhry z obou tahů prvního pořadí. V prvním tahu padla výhra přes 12,4 milionu, v druhém pak přes 33,7 milionu korun. Ani příčky druhého pořadí nezůstaly prázdné. Jak z prvního, tak z druhého tahu si hráči odnesli přes 586 tisíc korun. Výherní bylo i první pořadí Šance, kde na hráče čekalo přes 284 tisíc korun.

O něco méně výherní byl 21. duben, kdy v prvním tahu druhého pořadí padla výhra přes 509 tisíc korun. V neděli 23. dubna podobná výhra padla v druhém tahu druhého pořadí – přes 587 tisíc korun. Milionová byla i středa 26. dubna, kdy byl v prvním tahu druhého pořadí trefen rovný milion.

28. dubna se dělila výhra prvního tahu druhého pořadí, kdy si dva hráči odnesli přes 261 tisíc korun. V druhém tahu druhého pořadí padl rovný milion.

Duben ve Sportce skončil podobně, jako začal

Sportka v dubnu skončila podobně, jako začala. Poslední dubnové slosování, které vyšlo na čarodějnice, vytáhl sázkař z prvního tahu prvního pořadí 9 128 301 Kč. Výherní byla čísla 6, 9, 12, 15, 23 a 29. Výhry těžili i hráči z druhého pořadí, kdy v prvním i druhém tahu padla výhra přes 661 tisíc korun.

5/5 - (1 vote)

Napsat komentář

Jméno anebo přezdívka není vyžadována, usnadní však orientaci v komentářích. Pakliže je necháte nevyplněné, budete v komentářích označen(a) jako anonym. Do zprávy nepište email ani nevkládejte jiný odkaz, v opačném případě se váš text zobrazí opožděně až po přečtení a schválení z naší strany.

Přepnout na mobilní verzi
Rolovat nahoru