«

»

Vzdali byste se na měsíc svého mobilu za odměnu 10 000 dolarů a 60 kelímků jogurtu k tomu?

Foto: Pixabay

Loterie Extra Renta rozhodně není jedinou soutěží, ve které můžete vyhrát slušný balík peněz. Své o tom ví Američané, kteří už od středy 17. ledna mají možnost přihlásit se do netradiční soutěže, kterou vyhlásila firma vyrábějící jogurty – Siggi se sídlem v New Yorku. Hlavní podmínkou je podstoupit měsíční digitální detox.

Společnost věří, že méně je více

Jogurtový výrobce Siggi věří, že stejně jako méně přidaných ingrediencí v jeho jogurtech, tak i v jiných aspektech života méně = více. Proto společnost založila svůj letošní PR marketing na digitálním detoxu. Hlavním projektem, který má na nešvar častého používání mobilního telefonu upozornit, je netradiční soutěž. Ta odstartovala už 17. ledna a přihlašovat se do ní Američané mohou až do 31. ledna. Hlavní cenou je výhra 10 000 dolarů a 60 kelímků jogurtů Siggi k tomu. Podmínkou je absolvovat dobrovolný měsíční detox od svého mobilního telefonu. Kdo má o tuto výhru zájem, měl by společnosti poslat motivační dopis, proč by si právě jeho měla vybrat. Po 31. lednu společnost vybere 10 účastníků, kteří o hlavní cenu budou moci soutěžit. Že je to snazší, než vyhrát výherní výsledky Extra Renty? Nejspíš ano!

Jak si soutěžící společnost ohlídá, zatím není jasné

Jak si společnost vybrané účastníky soutěže ohlídá, zatím není jasné. Podle dostupných informací by účastníci snad měli dostat tlačítkové telefony s předplacenou SIM kartou. Společnost rozhodně nechce odpojit účastníky soutěže od běžného života – zavolat si tedy budou moci. Jde jí spíše o nadměrné používání telefonu, které podle ní brání v užívání si krás života, které opravdu stojí za to. A co vy? Dali byste si říct? Výhra 10 000 dolarů není rozhodně špatná, a co teprve ty jogurty! A co vy a váš mobilní telefon? Jste na něm tak akorát, nebo by také chtělo na tom zapracovat? Paradoxně výhra v Extra Rentě by vám s digitálním detoxem mohla pomoct – všeho byste mohli nechat a s rodinou odjet na pustý ostrov…

Ohodnoťte post

Napsat komentář

Jméno anebo přezdívka není vyžadována, usnadní však orientaci v komentářích. Pakliže je necháte nevyplněné, budete v komentářích označen(a) jako anonym. Do zprávy nepište email ani nevkládejte jiný odkaz, v opačném případě se váš text zobrazí opožděně až po přečtení a schválení z naší strany.

Přepnout na mobilní verzi
Rolovat nahoru