«

»

Z bobtnajícího Powerballu utržila matka tří dětí výhru ve výši 2 miliony dolarů

Foto: Pixabay

Ve středu 11. října byl v Americe trefený jackpot Powerballu ve výši 1,76 miliardy dolarů. I když takové štěstí sporadická hráčka Jacalyn Amstrongová neměla, může si výskat. Podařilo se jí totiž uhodnout pět čísel, které jí přinesly výhru 1 milion dolarů a pak i jedno Power Play číslo, které její výhru zdvojnásobilo. Ze slosování, kterého se většinou neúčastní, tedy odešla o 2 miliony dolarů bohatší (zhruba 46 milionů korun). Také byste se chtěli ve Sportce či jiné loterii takhle seknout a přesto být milionářem?

U maminky tří dětí všichni předpokládali, že onou novinou, kterou jim chce sdělit, bude čtvrté dítě

Maminka tří dětí Jacalyn Amstrongová nepatří mezi pravidelné sázkaře. Powerball si na středu 11. října vsadila jen proto, že se k ní dostalo ono pověstné sázkařské šílenství. Všichni o vysokém jackpotu mluvili, a tak si řekla, že pro tentokrát také zkusí štěstí. A ačkoliv není šťastlivcem, který v toto legendární datum trefil jackpot v hodnotě 1,76 miliardy dolarů, může si výskat. Se dvěmi miliony dolarů na kontě je zabezpečená do konce života. Je to zhruba 46 milionů korun, tedy částka, kterou vám mohou přinést také výherní výsledky Sportky. Vtipné bylo, když se Jacalyn pokusila novinku o výhře sdělit své rodině. Ta si myslela, že jim chce oznámit své čtvrté těhotenství. Koneckonců teď si klidně může dovolit i další paterčata!

Za finance si koupí větší dům, nové auto a podpoří charitu

Většina výhry v loterii vždy připadne na bydlení a možná to bude i váš případ výhry ve Sportce. Také Jacalyn s rodinou chce investovat do prostornějšího domu, spolehlivějšího auta a společných zážitků. Mimo jiné hodlají navštívit svou vzdálenější rodinu. Část peněz z výhry pošlou charitě.

5/5 - (1 vote)

Napsat komentář

Jméno anebo přezdívka není vyžadována, usnadní však orientaci v komentářích. Pakliže je necháte nevyplněné, budete v komentářích označen(a) jako anonym. Do zprávy nepište email ani nevkládejte jiný odkaz, v opačném případě se váš text zobrazí opožděně až po přečtení a schválení z naší strany.

Přepnout na mobilní verzi
Rolovat nahoru