«

»

Z chyby se stala výhra v loterii

Foto: Pixabay

Že vše zlé je pro něco dobré, o tom se můžete přesvědčit nejen ve Sportce. Ale třeba právě tam! Stejně jako důchodce z Baltimoru, který pravidelně sází loterii Keno. Při této návštěvě baru však omylem vsadil více, než chtěl. V každé své hře nedopatřením označil i možnost bonusu. To samozřejmě zvedlo cenu jeho sázky na dvojnásobek – tedy na 40 dolarů.

U chybné sázky se rozhodl zůstat a to mu přineslo výhru

Výherní výsledky Sportky ovlivnit nijak nemůžete. Ale třeba vyhrajete poté, co uděláte chybu a vsadíte si více sloupečků než obvykle. Bývalý řidič kamionu, důchodce a dědeček v jednom si kvůli chybě užívá výhru ve výši 32 tisíc dolarů. To je dost, že? A jakápak chyba mu toto bohatství vynesla? Ta, že zaškrtl variantu bonusu. To nejenže zvýšilo pravděpodobnost jeho výhry, nýbrž také zvedlo cenu jeho sázky na dvojnásobek. Ale když se jej obsluha ptala, zda má sázku stornovat, důrazně to odmítl. On totiž nikdy nevrací své špatné tikety. Tato chyba mu vynesla výhru ve výši tři čtvrtě milionu korun.

Peníze si prý uschová na horší časy

Výhru ve Sportce možná ani nepotřebujete. Co ale s ní, když přijde? No samozřejmě si můžete splnit vaše nadstandardní sny a přání nebo si výhru uložit na horší časy. Právě to s výhrou udělá důchodce z Baltimoru, který bude Keno sázet dál ve svém oblíbeném baru. A kdo ví? Třeba se na něj výhra usměje ještě párkrát a jeho manželka přestane mít výtky, že do baru pravidelně chodí. Proč by nešel, když to takhle vynáší, že?

5/5 - (1 vote)

Napsat komentář

Jméno anebo přezdívka není vyžadována, usnadní však orientaci v komentářích. Pakliže je necháte nevyplněné, budete v komentářích označen(a) jako anonym. Do zprávy nepište email ani nevkládejte jiný odkaz, v opačném případě se váš text zobrazí opožděně až po přečtení a schválení z naší strany.

Přepnout na mobilní verzi
Rolovat nahoru