«

»

Z obchodu s koblihami si odnesla 2 miliony dolarů (44 milionů korun)

Foto: Pixabay

Kaliforňanka ve středním věku Ruby Evansová patří mezi ty sázkaře, na které se herní štěstí usmálo již poněkolikáté. Že vy se o výhru ve Šťastných 10 pokoušíte opakovaně  a ještě nic vám z toho nekáplo? Tak to si štěstí nevybralo zrovna vás. Jaká smůla, že na někoho sedá znovu a znovu, že? Je to i případ Ruby, která nedávno ve hře Instant Prize Crossword Scratchers (jedná se o los) vyhrála 2 miliony dolarů. Původně si však myslela, že si odnese jen částku ve výši 2000 dolarů. Jaké překvapení to bylo, když na terminálu naskočily tři další nuly!

Ruby Evansová si s výhrami v losech už dávno tyká

Výherní výsledky Šťastných 10 mají tu moc zaklepat vám na dveře opakovaně. Ve většině případů tomu tak není a lidé jsou vůbec rádi, že vyhrají aspoň něco. To ale není případ Ruby Evansové, která posledně v losu setřela hlavní cenu, a to až 2 miliony dolarů (zhruba 44 milionů korun). Že se jedná o tak vysokou částku se však dozvěděla až u obsluhy terminálu a málem to s ní seklo. Výhra je sladká nejen kvůli své výši, nýbrž i díky tomu, že Ruby los zakoupila v obchodě s koblihami. Protože to není její první výhra v losu, personál obchodu si z ní střílí, že by už taky mohla přestat hrát a přenechat štěstí těm, na které se zatím neusmálo.

Výhra jí ustala na růžích

A jak byste naložili s výhrou ve Šťastných 10 ve výši několik desítek milionů? Ruby má o své výhře jasno. Splatí hypotéku a další půjčky a finančně zabezpečí své dvě dcery. Co víc si přát? Už teď má navíc Ruby jasno v tom, že stírat losy rozhodně nepřestane. Je to už její třetí výhra. Poprvé vyhrála 5000 dolarů (přes 110 tisíc korun), potom 100 000 dolarů (přes 2,2 miliony) a teď 2 miliony dolarů…. výhry se tedy stupňují. A i když je další výhra jen velmi málo pravděpodobná, u Ruby nikdy neříkejte nikdy! A jak by se líbilo vám trefit 3x po sobě výhru ve Šťastných 10?

5/5 - (1 vote)

Napsat komentář

Jméno anebo přezdívka není vyžadována, usnadní však orientaci v komentářích. Pakliže je necháte nevyplněné, budete v komentářích označen(a) jako anonym. Do zprávy nepište email ani nevkládejte jiný odkaz, v opačném případě se váš text zobrazí opožděně až po přečtení a schválení z naší strany.

Přepnout na mobilní verzi
Rolovat nahoru