«

»

Z posledních eurojackpotových slosování se radují Češi i Slováci. Dnes se hraje o 488 milionů a 4x Land Rover Defender

Foto: Sazka

Dnes 28. listopadu se jedná o poslední listopadové slosování Eurojackpotu a zároveň o poslední možnost, jak vyhrát prémiové vozy Land Rover Defender. Jedná se o poslední z celkem čtyř listopadových prémií. Dnes se hraje o 4 poslední vozy z celkem 10 v listopadu rozdaných vozů. Jackpot Eurojackpotu sice bývá vyšší, ale i částka 488 milionů korun, která je dnes ve hře, vás dovede parádně zabezpečit.

Prémiový listopad končí 

Dnes, to je v úterý 28. listopadu, jsou Eurojackpot výherní výsledky extra šťavnaté co se prémií týče. Jedná se o poslední listopadové prémiové úterý, kdy jsou ve hře až čtyři Land Rover Defendery. Pro ty, kteří nesledovali celou listopadovou prémiovou hru, rádi připomeneme, že prémie se v listopadu úterý co úterý stupňovaly. Začínalo se 7. 11. s jedním Land Rover Defenderem a dnes se hraje až o čtyři tyto vozy, z nichž každý má hodnotu 2,2 milionu. V případě, že tuto hru trefíte (dostanete se do ní automaticky vsazením plného tiketu), máte možnost vybrat si buď automobil, nebo peněžitý ekvivalent výhry.

Minulé výhry dávají naději na osudovou trefu

Potěšit dokážou i nižší výhry, nadchnou pak i ty, které se nás konkrétně netýkají. Třeba výhra z úterý 21. listopadu, kdy Čech trefil třetí výherní pořadí a s ním částku přes 1,8 milionu korun. Na výherní příčce s ním stáli i hráči z Německa (3x), Chorvatska (1x), Maďarska (1x) a Finska (1x).

V pátek 24. listopadu pak úspěch slavili naši sousedé ze Slovenska. Slovák z druhého výherního pořadí trefil výhru přes 9,4 milionu korun. Vedle něj slavili také hráči z Norska (1x), Švédska (1x) a Finska (1x). To ale nebylo všechno. Štěstí se usmálo také na hráče ze Slovenska ve třetím výherním pořadí. Tentokrát padla výhra ve výši přes 1,9 milionu korun. Kromě Slováka se radovali také hráči z Německa (6x), Norska (3x) a Španělska (1x).

5/5 - (1 vote)

Napsat komentář

Jméno anebo přezdívka není vyžadována, usnadní však orientaci v komentářích. Pakliže je necháte nevyplněné, budete v komentářích označen(a) jako anonym. Do zprávy nepište email ani nevkládejte jiný odkaz, v opačném případě se váš text zobrazí opožděně až po přečtení a schválení z naší strany.

Přepnout na mobilní verzi
Rolovat nahoru