«

»

Z vody vylovili trezor plný stodolarových bankovek v celkové hodnotě přes 2,3 milionu korun

Foto: Pixabay

Výhra ve Sportce vás sice potěší. Mnohem více adrenalinu však zažijete při tahání těžkého zrezivělého trezoru na břeh ven z vody. A ještě větší šok pak zažijete, když zjistíte, že onen trezor má hodnotu dvou milionů! Tomu se říká šťastná trefa.

Pár z New Yorku se baví vytahováním harampádí z vody pomocí magnetu

Výherní výsledky Sportky mohou být dostatečně vysoké na to, abyste se věnovali už jen tomu, co vás baví. Může to být rybaření nebo u nás ne příliš obvyklé vytahování věcí z vody pomocí velkého magnetu. Této vášni James Kane a Barbie Agostiniová propadli v době covidu. Z vody už takhle vytáhli například motorku, střelné zbraně z 19. století, granáty z období 2. světové války a pár jiných trezorů. Tento trezor, který vytáhli z jezera v Queensu, se však od ostatních hodně lišil. Zatímco ty předešlé byly vždy prázdné, tento byl naditý stodolarovými bankovkami v celkové hodnotě 2,3 milionu korun (po přepočtu). Takový fantastický nález si samozřejmě nemohli nechat pro sebe. Co kdyby to byly kradené peníze? Obrátili se proto na policii, která jim po nějaké době dovolila peníze si ponechat.

Peníze jsou zničené a mladý pár doufá, že jim je banka vymění za nové

Výhra ve Sportce rozhodně nemusí být vrcholem vašich dobrodružství. Může být jejich začátkem. Na vlně adrenalinu se nese i mladý pár, který doufá, že jim poničené peníze banka smění. Jsou v opravdu hrozném stavu a nedá se s nimi platit. Ale i kdyby to nešlo, tak se James a Barbie shodli na tom, že tento nález bude v jejich duších ještě dlouho rezonovat.

Ohodnoťte post

Napsat komentář

Jméno anebo přezdívka není vyžadována, usnadní však orientaci v komentářích. Pakliže je necháte nevyplněné, budete v komentářích označen(a) jako anonym. Do zprávy nepište email ani nevkládejte jiný odkaz, v opačném případě se váš text zobrazí opožděně až po přečtení a schválení z naší strany.

Přepnout na mobilní verzi
Rolovat nahoru