«

»

Za 603 nocí v pětihvězdičkovém indickém hotelu Roseate House muž nezaplatil ani korunu

Foto: Pixabay

Čekali byste, že na téměř dvouroční pobyt v pětihvězdičkovém hotelu musíte buď slušně vydělávat, nebo vyhrát v Eurojackpotu? Jak se zdá, tak ani jedno z toho. Zdá se, že úplně stačí skamarádit se s personálem hotelu a vše vám projde. Případ, kdy muž, který se ubytoval v jednom z luxusních hotelů v Indii, dluží za ubytování v přepočtu 1,5 milionu korun, je nyní v šetření. Stopy vedou mimo jiné k personálu, který z neznámých příčin zametal stopy toho, že host ještě nezaplatil.

Jedna noc se proměnila na 603 nocí

Výherní výsledky Eurojackpotu mimo jiné dokážou, abyste z původně plánované jedné noci ve vašem ubytování zůstali o něco délé. A klidně i dva roky, pokud budete chtít. Přesně na tuto dobu se muž jménem Ankuš Dutta ubytoval v luxusním pětihvězdičkovém hotelu s názvem Roseate House, který se nachází nedaleko mezinárodního letiště v indické metropoli. Původně měl v hotelu přečkat noc z 30. května 2019. Odcházel však až v lednu 2021. Na tom by možná nebylo nic zlého, možná jen udivujícího, kdyby ale zaplatil. To ale muž dosud neudělal, a tak se nad ním a nad personálem hotelu vznáší pořádná žaloba. Vedení hotelu přitom na tuto nesrovnalost přišlo úplnou náhodou při běžné kontrole záznamů.

Normálně personál hosta žádá o zaplacení

Běžně se stane, že se host rozhodne zůstat déle. Běžné také je, když personál hosta, který dosud nezaplatil, na tento fakt upozorní. Pokud tak neučiní, kontaktuje se vedení hotelu a třeba i policie, pokud panuje podezření, že by host mohl z hotelu uprchnout bez placení. Ruku na srdce, kdo by si bez výhry v Eurojackpotu mohl dovolit několik stovek nocí v pětihvězdičkovém hotelu? Jenže nic z toho se v případě Ankuše Dutta nestalo. Vedení proto na hosta, který u nich projedl, prospal a vyčerpal služby v přepočtu za 1,5 milionu korun, podalo žalobu. Stejně tak i na personál, který jak se ukázalo, musel černého pasažéra celou dobu krýt. Vyšetřování mimo jiné odhalilo opakované přepisy a úpravy údajů v ubytovacím programu. Co je k tomu všechny vedlo, je opravdu velkou záhadou.

5/5 - (1 vote)

Napsat komentář

Jméno anebo přezdívka není vyžadována, usnadní však orientaci v komentářích. Pakliže je necháte nevyplněné, budete v komentářích označen(a) jako anonym. Do zprávy nepište email ani nevkládejte jiný odkaz, v opačném případě se váš text zobrazí opožděně až po přečtení a schválení z naší strany.

Přepnout na mobilní verzi
Rolovat nahoru