«

»

Za duben už hráčům Sportky stihla napršet dvě první pořadí. Dnes se hraje o 66 milionů

Foto: Sazka

Pro trefu superjackpotu zatím ve Sportce v dubnu podmínky moc nebyly. Zato první pořadí padlo už 2x. Na začátku dubna a před jeho polovinou. Dnes, to je v neděli 21. dubna, se ve Sportce hraje o superjackpot 66 milionů. Z toho bonus tvoří přes 45 milionů.

Výhra superjackpotu Sportky není k zahození

Výherní výsledky Sportky mají dnes podobu 66 milionů. Z toho přes 45 milionů korun tvoří bonus a v prvním tahu prvního pořadí je téměř 19 milionů. A právě trefit první pořadí Sportky, pro které potřebujete správně tipnout šest čísel, je mnohem lehčí, než mířit na superjackpot Sportky. Konkrétně v dubnu už první pořadí Sportky padlo hned dvakrát. Bylo to konkrétně v prvním dubnovém slosování, které připadlo na středu 3. dubna. Hráč díky číslům 1, 3, 20, 21, 34 a 48 vyhrál přesně 26 634 304 Kč.

Na další výhru prvního pořadí si sázkaři museli počkat do pátku 12. dubna, kdy pro výhru 3 648 219 Kč stačilo vsadit čísla 1, 12, 22, 27, 32 a 33. Zatímco u první výhry stál výherce na stupínku sám, tady u této výhry se na příčku vtěsnali hned dva hráči.

Sázkaři se mohou těšit na májovou lásku

Už ve středu 15. května se mohou sázkaři Sportky těšit na prémii v podobě Mini Cooperu. Tato zamilovaná prémie přichází po hře o jarní milion, která proběhla 12. dubna a po milionové vánici, která ve Sportce trvala od 14. ledna do 28. února.

Ohodnoťte post

Napsat komentář

Jméno anebo přezdívka není vyžadována, usnadní však orientaci v komentářích. Pakliže je necháte nevyplněné, budete v komentářích označen(a) jako anonym. Do zprávy nepište email ani nevkládejte jiný odkaz, v opačném případě se váš text zobrazí opožděně až po přečtení a schválení z naší strany.

Přepnout na mobilní verzi
Rolovat nahoru