«

»

Za křivé nařčení z krádeže chce Američan odškodné v přepočtu čtyři miliardy korun a doživotní nákupy zdarma

Foto: Pixabay

Že výhra v Extra Rentě nevychází? Pak je možná načase přijít k bohatství i jinou cestou. Rozhodně však nedoporučujeme mít přehnaná očekávání jako jeden mladík z Texasu. Ten po obchodním řetězci Walmart požaduje odškodné ve výši zhruba čtyři miliardy korun, a to kvůli křivému obvinění z krádeže. To prý poškodilo jeho pověst a způsobilo mu nevyčíslitelné trauma.

V obchodě, kde ho křivě obvinili, chce mimo jiné doživotně zdarma nakupovat

Možná by si to zaměstnanci obchodního řetězce Walmart rozmysleli, kdyby věděli, jak tuhý kořínek má jeden jejich zákazník jménem Roderick Jackson. Toho jednu dobu obvinili z krádeže. Není příliš jasné, co přesně se stalo. Důležité však je, že se celá věc vysvětlila a Roderick z ní vyvázl čistý jako lilie. Ukázalo se, že on v obchodě rozhodně nekradl. Právě toto křivé obvinění, které se mladého muže dotklo i proto, že má jinou barvu pleti než prodavači, kteří byli proti němu, rozpoutalo soudní tahanice o částku, kterou vám nemohou přinést ani výherní výsledky Extra Renty. Mladík za újmu na své pověsti a za doživotní trauma po obchodě požaduje zhruba čtyři miliardy korun. Aby toho nebylo málo, přeje si, aby právě v tomto obchodě mohl doživotně nakupovat zdarma. Není to žádný troškař, viďte?

Už jednou obchod zažaloval a na plné čáře prohrál, ale nevzdává se

Stále nevycházející výhra v Extra Rentě vás může dostat až k zoufalým činům. Zoufale vypadá i žaloba mladíka, který takto obchodní řetězec napadá už podruhé za krátké tři roky. Původně požadoval asi poloviční částku a nákupy zdarma. Soud však jeho žalobu smetl ze stolu jako nepřiměřenou. Teď to zkouší znovu a odškodné ještě navýšil. Co čeká? Místo, aby něco získal, ještě spíše zaplatí, a to soudní výlohy. Žádný z právníků totiž neočekává, že by něco podobného mohlo projít.

5/5 - (1 vote)

Napsat komentář

Jméno anebo přezdívka není vyžadována, usnadní však orientaci v komentářích. Pakliže je necháte nevyplněné, budete v komentářích označen(a) jako anonym. Do zprávy nepište email ani nevkládejte jiný odkaz, v opačném případě se váš text zobrazí opožděně až po přečtení a schválení z naší strany.

Přepnout na mobilní verzi
Rolovat nahoru