«

»

Za rok navštívil kino 777x!

Foto: Pixabay

Až vyhrajete v Extra Rentě a na účtu si budete hýčkat miliony, možná budete mít problém s nadmírou volného času. Kdyby tomu opravdu tak bylo, potom můžete trhnout rekord muže z Pensylvánie Zacha Swopea, který během jednoho roku shlédl celkem 777 filmů. Některé z nich se samozřejmě opakovaly. A pokud si myslíte, že to dělal jen tak z rozmaru, jste na omylu.

Chtěl pokořit stávající rekord a vydělat peníze na dobrou věc

Zach Swope možná patří mezi nadšence filmu, ale rozhodně není takovým nadšencem, aby si kupříkladu snímek Kocour v botách: Poslední přání pustil až 47x za rok. Nic jiného mu ale nezbývalo, pokud chtěl pokořit předchozí rekord zapsaný v Guinessově knize rekordů z roku 2018, kdy Francouz shlédl 715 filmů za rok. Možná také budete více času trávit v kině, po tom, co vám na účtu přistanou výherní výsledky Extra Renty. Muž z Pensylvánie to však nedělal jen pro pokoření rekordu, nýbrž chtěl svým činem upozornit na špatné psychické zdraví lidí a zvýšený počet jejich sebevražd. Společnost Regal Cinemas na tento popud uvolnila 7777,77 dolaru. Částka putovala na konto Americké federace pro prevenci sebevražd.

Muž na ročním sledování kina moc neprodělal

Kdo by čekal, že na to, abyste viděli 777 filmů, potřebujete vyhrát v Extra Rentě, je na omylu. Alespoň v Americe muž mohl na filmy chodit na měsíční permanentky, a tak utratil v přepočtu jen něco přes šest tisíc korun. Takové sledování filmů pro zapsání do knihy rekordů však má svá přísná pravidla. Pensylvánec nemohl opouštět sál v průběhu filmu s výjimkou nutné potřeby jít na WC. Rovněž u toho nesměl chroupat popcorn ani pít coca-colu. Aby za rok zvládl shlédnout tolik filmů, bylo potřeba si návštěvy kina dobře rozvrhnout. A tak zatímco přes všední dny stíhal Zach maximálně dva filmy za den, o víkendu dal klidně i čtyři filmy za den. Muži bychom se teď nedivili, kdyby kino nějaký čas míjel obloukem.

5/5 - (1 vote)

Napsat komentář

Jméno anebo přezdívka není vyžadována, usnadní však orientaci v komentářích. Pakliže je necháte nevyplněné, budete v komentářích označen(a) jako anonym. Do zprávy nepište email ani nevkládejte jiný odkaz, v opačném případě se váš text zobrazí opožděně až po přečtení a schválení z naší strany.

Přepnout na mobilní verzi
Rolovat nahoru