«

»

Za sendvič nechtěně dala tak vysoké spropitné, že jí vyšel na 160 tisíc korun

Foto: Pixabay

Představte si, že si chcete dát sendvič a po jeho zaplacení se vám z účtu odečte částka, kterou můžete vyhrát mimo jiné i ve Sportce. O 160 tisíc korun chudší byla Američanka ze státu Georgia, která v rychlém občerstvení Subway koupila sendvič, který běžně stojí 169 Kč. Problém nastal u placení. Když totiž platila, naťukala své telefonní číslo do kolonky pro spropitné. Myslela si totiž, že právě telefonní číslo po ní společnost vyžaduje pro to, aby se zapojila do jejich zákaznické soutěže.

Za ty peníze si klidně mohla pro sendvič zaletět do Itálie

Kdyby to bylo jen pár stovek korun navíc, možná by to tak i nechala. Ale sendvič dražší o desítky tisíc korun by nejspíš ani po několika letech nestrávila. Teď, když se jí peníze podařilo získat zpátky, už vtipkuje, že za tu cenu si mohla pro sendvič zaletět třeba do Itálie. Možná i vy budete takhle utrácet výherní výsledky Sportky? Jenže tak úsměvné jako na konci celého případu to na začátku vůbec nebylo. Kdo by si myslel, že jen přijde tam, kde peníze omylem zaslala a vše se hned uvede na pravou míru, ten je na omylu. Společnost jí peníze tak jednoduše vrátit nechtěla. Asi měsíc se o to snaživě pokoušela a docela ji to rozzlobilo. Poté ji napadlo, že nejlepším řešením bude o pomoc požádat televizi a sdílet svůj příběh na sociálních sítích. Takové PR si pobočka řetězce samozřejmě nemůže dovolit, a tak se věci daly do pohybu.

Ulevilo se jí, až řetězec s rychlým občerstvením potvrdil, že zahájil proces refundace

Tolik byste za sendvič nedali, ani kdyby vás potkala výhra ve Sportce. A tak se nelze divit Američance, že ji rozhořčilo, jak se řetězec rychlého občerstvení cukal při vrácení peněz. Jednu dobu to prý vypadalo, že své peníze už neuvidí. Z představy, že je utratila za takovou blbost, se jí dělalo špatně. Velmi se jí ulevilo, až když řetězec veřejně potvrdil, že v tomto případu zahájil proces refundace. Zdá se, že příště bude Američanka platit už jen hotově.

5/5 - (1 vote)

Napsat komentář

Jméno anebo přezdívka není vyžadována, usnadní však orientaci v komentářích. Pakliže je necháte nevyplněné, budete v komentářích označen(a) jako anonym. Do zprávy nepište email ani nevkládejte jiný odkaz, v opačném případě se váš text zobrazí opožděně až po přečtení a schválení z naší strany.

Přepnout na mobilní verzi
Rolovat nahoru