«

»

Za výhru v loterii si nejspíš časem koupí i parní lokomotivu!

Foto: Pixabay

Vyhrát v pětadvaceti letech jeden milion liber (zhruba 28 milionů korun), to se nepoštěstí jen tak někomu. Pro Neila Leightona je toto nyní realitou a jeho sen vlastnit parní lokomotivu se pomalu stává skutečností. Ovšem není blázen, aby se do takových akcí pouštěl hned. A které vaše sny by splnila výhra ve Šťastných 10?

Zpráva o výhře v loterii ho zaskočila v „jeskyni” během skupinového hovoru

Neil Leighton je mladý muž s velkými plány do budoucna. Ty mu nyní pomůže uskutečnit nemalá výhra v loterii. Už jako malý kluk byl Neil vášnivým obdivovatelem vláčků všeho druhu. Jeho největší zalíbení však patří parním strojům. A proto nevylučuje, že jednou, když se svou výhrou dobře naloží, bude nějakou parní lokomotivu vlastnit. Třeba v rámci svého vlastního muzea. I přes horkost po celém těle a zmatek v hlavě, který mu výhra způsobila, se snaží uvažovat reálně. V plnění svých snů je potřeba postupovat rozvážně. Zpráva o výhře v loterii ho přitom zaskočila v jeho „jeskyni” během skupinového hovoru s jeho přáteli. Jako jeskyni označuje svůj zahradní domek, který si postavil pro své potřeby a na scházení se s přáteli na zahradě svých rodičů. Je plně obyvatelný a nic mu nechybí. Když mu na displej skočila zpráva, rozloučil se se svými přáteli se slovy „vyhrál jsem milion liber, zavolám vám později” a pak už se jen kochal euforií, která ho zaplnila od hlavy až k patě. Také by vám nevadilo, kdyby vám výherní výsledky Šťastných 10 přerušili sebedůležitější hovor nebo chat?

Hodlá cestovat, pomáhat rodičům a zařídit si vlastní bydlení

Výhru v loterii hodlá užít velmi rozumně. Chce pomoct rodičům, také má v plánu pořídit si vlastní bydlení a také chce hodně cestovat. Což o to, částka je na to všechno dostačující. Ani po výhře nehodlá skončit s prací, jen si bude lépe vybírat, co bude dělat, aby měl dost času na to, co dává jeho životu smysl. No není tohle sen každého, kdo pravidelně sází loterii Šťastných 10?

5/5 - (1 vote)

Napsat komentář

Jméno anebo přezdívka není vyžadována, usnadní však orientaci v komentářích. Pakliže je necháte nevyplněné, budete v komentářích označen(a) jako anonym. Do zprávy nepište email ani nevkládejte jiný odkaz, v opačném případě se váš text zobrazí opožděně až po přečtení a schválení z naší strany.

Přepnout na mobilní verzi
Rolovat nahoru