«

»

Zájem o Účtenkovku od minule trochu vzrostl

Foto: 777cz.eu

K přihlašování účtenek se více používá webový formulář než mobilní aplikace

Další měsíc je za námi a s ním i další losování státní loterie Účtenkovka, které proběhlo v sobotu 15. září. Do zářijového slosování bylo zhruba 357 tisíci hráči přihlášeno přes 15,6 milionů účtenek, což je o 600 tisíc účtenek více než v měsíci předešlém. Do slosování bylo ale zapojeno jen 13,7 milionů paragonů. Více než 75 % všech zaregistrovaných účtenek bylo do hry vloženo pomocí webového formuláře.

Každý hráč do Účtenkovky průměrně zaregistroval 43,9 paragonů. V průměru každý den bylo do hry vloženo 320,5 účtenek. Vzrostl i od minula i počet zaregistrovaných účtenek jedním hráčem, a to o téměř 700 paragonů na 4,5 tisíce.

I tentokrát se do hry přihlásili noví hráči, a bylo jich více než 9 tisíc. Nejčastěji se přihlašovali lidé ve věku od 30 do 50 let (přes 4,3 tisíce), poté hráči ve věku od 18 do 30 let (přes 2,7 tisíce). Nových hráčů starších 50 let bylo přes 2,2 tisíce.

4/5 - (2 votes)

Napsat komentář

Jméno anebo přezdívka není vyžadována, usnadní však orientaci v komentářích. Pakliže je necháte nevyplněné, budete v komentářích označen(a) jako anonym. Do zprávy nepište email ani nevkládejte jiný odkaz, v opačném případě se váš text zobrazí opožděně až po přečtení a schválení z naší strany.

Přepnout na mobilní verzi
Rolovat nahoru