«

»

Zájem o Účtenkovku poslední dobou ve všech směrech klesl

Foto: 777cz.eu

Do Účtenkovky se s oblibou zapojují také lidé starší 70 let

Zájem lidí o loterii Účtenkovka od minulého osmého losování trochu klesl. Toho posledního devátého, které proběhlo 15. července, se totiž zúčastnilo pouze 379 450 hráčů, což je o cca 15 tisíc méně, než v losování předešlém, a nejméně od jejího vzniku. Dokonce i počet zaregistrovaných účtenek jedním hráčem od minulého losování klesl, a to o více než 2 400 paragonů na “pouhých“ 3 523.

Hráči během 42 dnů do hry zaregistrovali celkem cca 14 milionů účtenek, což je nejméně za poslední čtyři losování. V průměru tedy každý hráč zaregistroval 37 účtenek. Na den to činilo přes 335 tisíc paragonů úspěšně přihlášených do slosování.

Účtenkovka ale přivítala i 10 215 úplně nových hráčů různých věkových kategorií. Zhruba 45 % nováčků bylo mezi 30 až 50 roky. Do hry se ale nově připojili i lidé starší 70 let, kterých bylo přes 400.

3/5 - (1 vote)

2 komentáře

  1. hebe

    Vážní myslím, že Účtenkovka je zmanipulovana a vyhrávají jen vyvolení ( viz televizní BINGO ). Zase jeden velký podvod jak pro vyvolený vycucat ze státu peníze. Losování je tajné a nekontrovatelné. Čekám jaký podvodný trik vymyslýte příště. Čau

    1. Cipísek

      Přesně jsi udeřil na hřebíček. V tom s tebou souhlasím. Sázkové společnosti v ČR jsou jedna velká mafiánská rodina , kterou kryjí naši milovaní politici. Fuj zvedá se mi žaludek.

Napsat komentář

Jméno anebo přezdívka není vyžadována, usnadní však orientaci v komentářích. Pakliže je necháte nevyplněné, budete v komentářích označen(a) jako anonym. Do zprávy nepište email ani nevkládejte jiný odkaz, v opačném případě se váš text zobrazí opožděně až po přečtení a schválení z naší strany.

Přepnout na mobilní verzi
Rolovat nahoru