«

»

Započala aukce hollywoodských memorabilií. Koupit si můžete hůlky Harryho Pottera nebo děsivou panenku Chucky

Foto: Pixabay

Usmála se na vás výhra v loterii Šťastných 10? No výborně! Máme pro vás tip, kde její převážnou část utratit – na aukci hollywoodských memorabilií, která započala už včera. Soukromí sběratelé v ní prodávají například sluneční brýle Clinta Eastwooda nebo masku Anthonyho Hopkinske z filmu Mlčení jehňátek.

Více než 130 známých filmových věcí na jednom místě

S výherními výsledky Šťastných 10 se můžete ocitnout v sedmém nebi. Přitom sedmé nebe vypadá pro každého úplně jinak. Jste-li věrným fanouškem hollywoodských filmů, ocitnete se nejspíš na aukci, která skýtá přes stovku známých filmových předmětů. Pořídit si pak můžete sluneční brýle Clinta Eastwooda z filmu „Dirty Harry“, které začínaly na vyvolávací ceně 10 000 dolarů (zhruba 227 tisíc korun). Podobnou částku můžete utratit za jiné sluneční brýle, tentokrát od Arnolda Schwarzeneggera z filmu Terminátor. Draží se kupříkladu i Yodova vycházková hůl z „The Empire Strikes Back“ s vyvolávací cenou 65 tisíc dolarů (zhruba 1,4 milionu korun). Cena helmy Roberta Downeyho Jr. z filmu „Iron Man“ začala na 50 000 dolarech.

K mání jsou kouzelnické i hororové předměty

Kdo miluje horory nebo magii, nepohrdne utratit nějaké ty peníze z výhry ve Šťastných 10 za hůlky Harryho Pottera. K mání jsou ty, které se použily v epizodách „Harry Potter a vězeň z Azkabanu”, „Ohnivý pohár” nebo „Relikvie smrti”, v cenovém rozpětí od 2000 do 10 000 dolarů za kus. Můžete mít i masku Anthonyho Hopkinse z filmu Mlčení jehňátek, pokud jste ochotni se o ni začít přetahovat na částce 60 000 dolarů (zhruba 1,3 milionu korun). A který filmový fanda by doma nechtěl mít originálně děsivou panenku Chucky? Její vyvolávací cena začíná na 15 000 dolarech (zhruba 340 tisíc korun).

5/5 - (1 vote)

Napsat komentář

Jméno anebo přezdívka není vyžadována, usnadní však orientaci v komentářích. Pakliže je necháte nevyplněné, budete v komentářích označen(a) jako anonym. Do zprávy nepište email ani nevkládejte jiný odkaz, v opačném případě se váš text zobrazí opožděně až po přečtení a schválení z naší strany.

Přepnout na mobilní verzi
Rolovat nahoru