«

»

Zářijový Eurojackpot byl milionový jen díky prémii

Foto: Pixabay

Zářijový Eurojackpot byl pro Čechy milionový jen díky prémii v hodnotě 15 milionů korun, o kterou se hrálo v polovině měsíce. Do září Eurojackpot vstupoval s jackpotem 676 milionů korun. Se zářím se loučil s podobně vyrovnaným skóre 657 milionů korun. V září se Eurojackpot losoval celkem 9x, z toho jednou se hrálo o prémii v hodnotě 15 milionů korun. Padlo i první pořadí a radovat se z něj mohlo Německo.

České eurojackpotové výhry padaly jen velmi opatrně 

Hned první zářijové slosování v pátek 1. září putovaly miliony mimo jiné i k našim sousedům na Slovensko. Přes 10,8 milionu korun si z druhého výherního pořadí odnesli hráči ze Slovenska (1x), Lotyšska (1x), Německa (1x) a Finska (1x). Další miliony padaly i na třetím výherním pořadí. Šest milionů si mimo jiné odnesl další náš soused – hráč z Polska. Češi obsadili alespoň 4. výherní pořadí, kde jeden z nich vytáhl přes 191 tisíc korun. Potěšující byla i výhra v Extra 6, a to 200 tisíc korun z druhého pořadí, kterou pro sebe vytipovali dva hráči.

V úterý 5. 9. se Češi opět umístili nanejvýš na 4. výherním pořadí – ze hry si dva hráči odnesli přes 84 tisíc korun. Dařilo se mimo jiné i hráčům z Polska, kteří spolu s dalšími  hráči z Litvy (1x) a Španělska (1x) obsadili druhé pořadí a brali výhru přes 9,6 milionu korun (1x) a a také třetí pořadí, kde se mohli těšit z výhry přes 2,7 milionu korun (3x).

Pátek 8. 9. byl pro Čechy výherní jen na poli Extra 6, odkud si jeden hráč odnesl výhru 200 tisíc korun. Podobně na tom byli čeští hráči i v pátek 15. 9., kde trefili opět jednu výhru v hodnotě 200 tisíc korun  z Extra 6. Ten den se hrálo i o prémii Eurojackpotu, kterou byl apartmán v zahraničí v hodnotě 15 milionů korun.

Eurojackpot se v září vyšplhal do výšky 1,6 miliardy korun 

V úterý 19. září padl Eurojackpot ve výši přes 1,6 miliardy a putoval kde jinde než opět do Německa. Češi ze hry vyvázli bohatší o 200 tisíc korun (1x), které jim přinesla výhra čtvrtého pořadí hlavní hry.

Mega výherní nebylo ani poslední zářijové slosování Eurojackpotu, které vyšlo na pátek 29. září. Češi obsadili pouze 4. výherní pořadí, kde jeden hráč vyhrál přes 141 tisíc korun a pak druhé pořadí Extra 6, které jednomu hráči přineslo utěšující výhru 200 tisíc korun.

Zářijový výherní výsledky Eurojackpotu tedy pro české hráče nebyly kdovíjak vysoké. Ovšem ani desetitisícové nebo statisícové částky na chodníku ležet nenajdete.

5/5 - (1 vote)

Napsat komentář

Jméno anebo přezdívka není vyžadována, usnadní však orientaci v komentářích. Pakliže je necháte nevyplněné, budete v komentářích označen(a) jako anonym. Do zprávy nepište email ani nevkládejte jiný odkaz, v opačném případě se váš text zobrazí opožděně až po přečtení a schválení z naší strany.

Přepnout na mobilní verzi
Rolovat nahoru