«

»

Zbohatli Češi na srpnovém Eurojackpotu?

Foto: Sazka

Do srpna vstupoval Eurojackpot s částkou 2 354 000 000 Kč. Se srpnem se pak loučil a v trezoru měl 676 000 000 Kč. V srpnu se Eurojackpot losoval hned 9x, z toho jednou se hrálo o obytný vůz za 2,5 milionu korun.

První slosování a hned trefa do milionů

Hned první srpnové slosování v úterý 1. 8. dopadlo pro jednoho českého hráče více než fantasticky. Ze třetího výherního pořadí si ukrojil výhru přes 4,1 milionu korun. Na výherní příčce s ním stáli hráči z Německa (4x), Dánska (1x) a Finska (1x). Slavilo se i na čtvrté výherní příčce, ze které jeden český hráč vybral přes 225 tisíc korun. Výherní byla i doplňková hra Extra 6, kde dva sázkaři trefili výhru druhého pořadí a s ním 200 tisíc korun.

První srpnový pátek padl tučný Eurojackpot

Další trefa na sebe nenechala dlouho čekat. V pátek 4. srpna padl Eurojackpot. I přesto, že částka ve výši 2 846 645 127 Kč putovala do Německa, mohl jeden sázkař z Česka radostí skákat nad výhrou druhého výherního pořadí. Tam shrábl přes 9,3 milionu korun. O celkovou výherní částku z druhého pořadí se musel dělit s dalšími sedmi hráči z Německa a jedním sázkařem z Dánska. Ten den jeden hráč trefil i druhé pořadí Extra 6 a s ním 200 tisíc korun.

Pro Čechy výherní byl Eurojackpot také v úterý 8. 8., kdy po delší době padlo první pořadí Extra 6 a s ním rovné dva miliony korun. Ten den opět padlo i první pořadí Eurojackpotu. Tentokrát „jen” 242 milionů bylo převedeno opět na německý bankovní účet. Přes 1,9 milionu korun ze třetího pořadí šlo mimo jiné i na Slovensko.

Série padlých prvních pořadí v srpnu patřila jen Německu

V úterý 15. 8. už potřetí v srpnu padlo první pořadí Eurojackpotu – přes 345 milionů získalo opět Německo. V pátek 18. srpna přinesly Eurojackpot výherní výsledky jednomu sázkaři obytný vůz v ceně 2,5 milionu korun. Ten den už počtvrté v měsíci padlo první pořadí a přes 240 milionů z něj zamířilo opět k německému sázkaři. Jeden Čech si udělal radost tím, že z čtvrtého výherního pořadí vybral alespoň 63 tisíc korun, další dva pak jásali nad druhým pořadím Extra 6, kde lze získat 200 tisíc korun.

V úterý 22. srpna se Češi prodrali skrze zástupy jiných sázkařů alespoň na druhé pořadí Extra 6, kde dva z nich utržili slušnou cenu útěchy – 200 tisíc korun. Podobný scénář se opakoval i v pátek 25. srpna jen s tím rozdílem, že druhou příčku Extra 6 obsadil jen jeden český hráč. Poslední srpnové slosování stálo za to jen co se českého rybníčku týče – v Extra 6 dva hráči vybrali druhé pořadí a s ním 200 tisíc korun.

Ohodnoťte post

Napsat komentář

Jméno anebo přezdívka není vyžadována, usnadní však orientaci v komentářích. Pakliže je necháte nevyplněné, budete v komentářích označen(a) jako anonym. Do zprávy nepište email ani nevkládejte jiný odkaz, v opačném případě se váš text zobrazí opožděně až po přečtení a schválení z naší strany.

Přepnout na mobilní verzi
Rolovat nahoru